Kajínek o homosexuálním sexu ve vězení: Spoluvězni skončili na JIP

Autor: dce - 
21. 11. 2017
10:43

Kajínek byl po 23 let ve vězení odříznut od společnosti. S vyhlídkou trestu na doživotí mu nezbývalo než se upnout k návštěvám rodiny a přátel. V pořadu televize Prima Já, Kajínek odhalil i ty nejintimnější kouty života za mřížemi.

Podle Kajínka mají vězni tři možnosti, jak naplnit své sexuální touhy: masturbace, homosexuální styky a povolené speciální návštěvy.

Jednou v noci ve věznici ve Valdicích ho vzbudilo, jak na pryčně vedle něj souložili dva chlapi, Kajínek se jich zeptal, jestli to myslí vážně, a už to jelo. Jeden z nich po Kajínkovi vystartoval, což si dnes už omilostněný vrah nenechal líbit a oba muže zbil. Ti pak skončili na JIP a on s nimi měl další rok problémy.

Fotogalerie Kajínek: Dojemné setkání se sestrou 130 fotografií

„To bylo vězení, kde tyhlety homosexuální hrátky probíhaly úplně běžně a veřejně. Tam se za to nestyděli, dělaly se tam i svatby, takový... prostě šílený věci,“ prozradil Kajínek.

„Dokonce sem viděl bachaře, kterej dával vězňům drogy, aby je mohl šukat sám.“

Kajínek sám o sobě ale hovoří jako o heterosexuálovi. A tak byl prakticky odkázán k tomu, aby čekal na povolení nestandardní návštěvy. Vězeň je ve speciální cele bez kontroly se svou návštěvou, taková návštěva trvá i pět hodin. „Tam může docházet k sexu,“ vysvětlil.

Jenom na Borech na takovou návštěvu čekal deset let, ačkoliv mu ji místní ředitel neustále sliboval. „23 let já jsem byl odkázán na masturbaci,“ dodal.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
ararat ( 8. ledna 2018 08:03 )

už bylo snad dost Kajínka,už nemusí tím živit lidi,je venku ať pracuje a váží si svobody.

tonyka ( 21. listopadu 2017 23:41 )

nicnezpravda:Co Ty můžeš vědět,chlapče....

tonyka ( 21. listopadu 2017 23:37 )

draco17:Jenom aby si nebyl buzerant Ty,Ty pitomče maminčinej,,,,!!!

tonyka ( 21. listopadu 2017 23:35 )

spania:Je to kousek,nevím který další by našel odvahu k tomu,jak utekl z Mírova,podle toho dokumenu o něm,kde popisoval jak to všechno provedl,ti sprosťáci,co si nevidí do huby,co ho tady napadají,s těch by to nedokázal ani jeden!!!!

tonyka ( 21. listopadu 2017 23:24 )

repelos:Konečně jsem narazil na normálního rozumného člověka s rozumným názorem na věc,děkuji...už se mě protiví číst názory mladých smradů,pitomců s prázdnou makovicí a vzděláním na úrovni pomocné školy.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud