Neštěstí na Frýdecko-Místecku: Myslivec při honu postřelil dvě mladé ženy

Myslivec postřelil při honu dvě ženy.
Autor: ČTK ljš - 
18. 11. 2017
19:19

Porušil pravidla a došlo k tragédii! Pětapadesátiletý myslivec zranil během honu na Frýdecko-Místecku dvě ženy. Obě musely být převezeny do nemocnice.

Dvě ženy utrpěly v sobotu zranění při honu v prostoru myslivecké honitby na Frýdecko-Místecku. „Podle dosavadního zjištění policie pětapadesátiletý muž při použití dlouhé zbraně porušil pravidla střelby na honu a zranil devatenáctiletou a třiatřicetiletou ženu,“ řekla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

Neštěstí se stalo okolo 10:15. Obě ženy musely být ošetřeny a převezeny do nemocnice. Policie případ šetří jako ublížení na zdraví z nedbalosti. Muži hrozí až tříleté vězení.

Znáte podrobnosti události? Napište nám na tip@blesk.cz.

Doporučujeme
ganzanie ( 19. listopadu 2017 12:45 )

" to u nás jsou rozvěšeny cedule nevím kde, střelbu z lesa poznám/slyším podle své hafušky, která se tak bojí, že vyskočí až téměř na strop " pak je mi jasný, že je hon.. jinak číst umím a do vánice se neřítím

starypes ( 19. listopadu 2017 11:19 )

Co se divíte? Byl nadrženej a prostě odpálil šús.

jardavozembouch ( 19. listopadu 2017 10:05 )

Na honech se kontroluje alkohol v dechu. Honitba bývá označená a nikdo normální tam nemá co dělat. Střelba snad slyšet je zdálky. To je stejné jako když po té vichřici upozorňovali všude, že se nemá chodit do lesa, a stejně tam lidi šli. Prostě tupci bez pudu sebezáchovy a s blbostí, kterou si pěstují snad od narození. Když jeden vidí, čeho jsou lidi schopni, tak jen brečí. Zajímavé je, že když v zahraničí v horách dojde k neštěstí, téměř vždy se jedná o Čecha, byť jsou fšude cedule v několika jazycích, které upozorňují na zákazy či možné nebezpečí

ganzanie ( 19. listopadu 2017 09:26 )

"to tady když jsou hony tak se všicíí zabarikádujou doma ve svých chatrčích, vkročit lesa je na vlastní nebezbečí, myslivci střílej po všem co se hýbá a ani kdyby nic neulovili tak řádně to zapijou"

jardavozembouch ( 19. listopadu 2017 08:10 )

V honitbe nema civil co delat. Stejne tak kousinek od drahy rallye.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud