Zloděj kvůli máslu pobodal ochranku Lidlu: Pachatel je na útěku

Autor: lm - 
10. 11. 2017
14:05

S vysokou cenou másla začíná přibývat jeho krádeží. Někteří zloději se dokonce při krádežích neváhají uchýlit k násilí. V Lidlu v Bratislavě neznámý pachatel odcizil máslo a na útěku pobodal pracovníka ochranky.

K šílenému útoku došlo v úterý v Lidlu v bratislavské Saratovské ulici. Krátce po jedné hodině se tu zloděj pokusil odnést z prodejny máslo bez placení. Všiml si ho 44letý pracovník ochranky Rastislav, který hlídkoval za pokladnami. Když ho chtěl zastavit, málem ho to stálo život.

Po výměně názorů ho začal zloděj fyzicky napadat a poté na něj vytáhl nůž a bodl pracovníka ochranky do hrudi. Neznámý pachatel poté z prodejny utekl a nyní po něm pátrá policie. „Už máme k dispozici kamerový záznam z prodejny a tedy i fotografie podezřelého muže,“ potvrdil policejní mluvčí Michal Szeiff pro Bratislavské noviny, které o případu informovaly. Muži nyní hrozí obvinění z krádeže a ublížení na zdraví. 

Video: Bitka v supermarketu: Češi se „servali“ o zlevněné máslo, podívejte se.

Video Bitka v supermarketu: Češi se „servali“ o zlevněné máslo, podívejte se. - Pavel Daněk

Doporučujeme
krakonos500 ( 11. listopadu 2017 04:58 )

Retardovanemu linemu dobytku zdenkkovi z Bohnic ani neodpovidejte.Tady pise zase pod nickem rego a jeho retardaci uz nevyleci ani Chocholousek.

miko ( 10. listopadu 2017 23:55 )

že by se prali jsem si nevšimla

VincenzoMakaluzo ( 10. listopadu 2017 23:14 )

Ja mylostslečýnko,třeba souset řýká,že žánej pjenič kupovat nepotřebuje,prej stačý,gdyš sy stárka prošlehne vokůrkou hadofkou párkrát vagýnu,tak prej z ní pak de pjena jak f tý pohátce hrníčku vař.

VincenzoMakaluzo ( 10. listopadu 2017 23:03 )

No kchůrva,to se dějou vjecy.A co bude za vylágoš,aš Lýdl doveze přet vánocema s Čajny ten ekstra hajzelpejpr,vopatřenej kůly lepčý přýlnavosti smyrkem.

jardavozembouch ( 10. listopadu 2017 22:43 )

i ty budes jednou zasranej duchodce, jelikoz nemas na to, aby sis platil penzijko, tak budes mit jeden rohlik, suchej, na den. no a my bohati duchodci budeme moci na internet, pac ty na mesicni pausal mit nebudes)))))

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud