Rodina pohřbí dvojčata z Počátek: Na parte uvedli šokující jméno!

Autor: ljš - 
4. 11. 2017
05:00

Spolu na svět přišli, radost a lásku rozdávali, společně ze světa odešli. Tak je uvedeno smuteční oznámení dvojčat Libora a Petra (†17), které v Počátkách na Pelhřimovsku ubodal jejich starší bratr Pavel (26). Ten je přitom na parte uveden mezi truchlícími pozůstalými.

Proč prostřední z bratrů vytáhl na své sourozence nůž, zatím není zcela jasné. Podle přeživšího Karla (27) se kvůli něčemu rozčílil, když dvojčata hrála hry na počítači. Slyšel křik a hrůzné vytí Pavlova psa. Rychle proto vyběhl ze svého pokoje, neštěstí ale nedokázal zabránit. Nakonec pobodaný utekl pro pomoc do místní hasičárny.

Maminka, se kterou v domě bydleli, totiž osudnou noc doma nebyla. Otec s rodinou nežil už roky. Blesk ho zastihl v jeho bydlišti v jiném městě. „Je to strašná tragédie,“ řekl smutně. K vraždě se ale vyjadřovat nechtěl. „Nebudu nic říkat, nechte to vyšetřit policii,“ dodal a odvrátil se.

Sám na sebe vzal těžký úkol nachystat synům poslední rozloučení. To se uskuteční v sobotu dopoledne na hřbitově v Počátkách. Vyplývá to ze smutečního oznámení, na kterém je překvapivě mezi pozůstalými, kteří truchlí nad ztrátou „milovaných synů, bratrů a vnuků“, uveden i vrah Pavel.

Pohřbu se však s jistotou nezúčastní. Soud ho poté, co se k vraždám bratrů přiznal, poslal do vazby. Jeho duševní stav nyní budou zkoumat znalci, kteří by měli zhodnotit, zda byl v době činu příčetný a je za něj tedy odpovědný.

Video Bratrovražda v Počátkách! Mladík (26) ubodal dvojčata (†17). - Jiří Čada
1080p 720p 360p

 

Doporučujeme
3330 ( 5. listopadu 2017 22:40 )

Nika70-souhlasím s Vámi,kluci byli velcí a máma má nárok na trochu svého vladtniho života a hlavně rodinu znám a vím že ve výchově chybu nikdo neudelal.

ganzanie ( 4. listopadu 2017 17:34 )

mám ráda svojí vlast ve které jsem se narodila, tak to zůstane a nehodlám nikoho elimitovat coby jedinec,a vůbec nemám důvod proč "vyšilovat" kvůli změně režimu

carmin ( 4. listopadu 2017 17:09 )

je třeba pravdu lidem připomínat,lidi si myslí,že musí v tomto hnusném korupčním mafiánském zle žít,nemusí ,mohou to změnit a zloděje mohou eliminovat

ganzanie ( 4. listopadu 2017 17:03 )

změnila se doba a systém politiky u nás, na nějaký bývalý ráj raději zapomeň a smiř se s realitou nebo z toho zblbneš

carmin ( 4. listopadu 2017 16:35 )

jenže ve srovnání s tím co dělal západ a usa svým občanům,tu v čssr žili lidé jako v ráji, 1100 lidí postřílí americké gestapo jen na ulicích každý rok + politické procesy,vraždy,šikana

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud