Sexy kriminálnice dobyla internet: Zaplatíme za ni kauci, nabízejí cizí lidé

Autor: lm - 
30. 10. 2017
22:00

Svět se zbláznil pro další kriminálnici a Jeremy Meeks má pořádnou konkurenci! Poté, co kalifornská policie zveřejnila snímek ze zatčení půvabné dvacetileté gangsterky, cizí lidé nabízí, že za ni složí kauci. 

Mirella Ponce (20) byla zatčena v pondělí v kalifornském městě Fresno. Dívku patřící ke gangu Tiny Rascal zastavili policisté v jejím autě, ve kterém vezla své dítě a další dva členy gangu. Kriminálnice skončila za mřížemi poté, co u ní policisté nalezli ukradenou a nabitou pistoli růžové barvy. Za tyto dva trestné činy skončila ve vazbě a její kauce byla stanovena na 100 tisíc dolarů (2,16 milionu korun).

Policisté poté na Facebooku informovali o jejím zatčení a příspěvek doplnili i její fotkou. To ale netušili, co způsobí. Lidé na internetu začali příspěvek sdílet jako šílení a někteří i nabídli, že za ni zaplatí kauci. „Jediný zločin, kterého se dopustila, je, že mi ukradla srdce,“ napsal jeden z příznivců.

Mirella Ponce není první kriminálnicí, do které se zamiloval internet. Pozornosti se takto v minulosti dostalo i Jeremymu Meeksovi, kterého policisté zatkli rovněž v Kalifornii za držení zbraně a krádež. Příspěvek o jeho zadržení sdílely tisíce lidí a u jeho snímku se objevilo více než 40 tisíc „lajků“. Po propuštění se Meeks stal modelem a cestuje po celém světě.

Video: Jako dvě hrdličky: Jeremy Meeks a jeho miliardářská milenka Chloe Green

Video Jako dvě hrdličky: Jeremy Meeks a jeho miliardářská milenka Chloe Green - Instagram/Jeremy Meeks
360p

Doporučujeme
sores ( 31. října 2017 10:01 )

Hnus jak domažlická truhla,brrr. Ve stáří se jí každý bude bát,hlavně děti, to si ty kr.á.vy neuvědomují že budou tlusté a staré!!

VincenzoMakaluzo ( 30. října 2017 23:41 )

Paráda,vopyce počmáraná jak maryngotka s cyrkusu Humberto.

mislivec ( 30. října 2017 22:24 )

 O něco ***elnější než kolega Kájínek.

opencard ( 30. října 2017 22:04 )

A TENTO ZNÁTE? Potkaji se bráchové debil a debil a zeptá se jeden z nich: "jak se jmenuješ..? ".. zdenekk debile... To ho ještě k tomu vedla za ruku jejich mongoloidní hluchá sestra, které říkají mámo... Kdybych byl skřet, plešaté zrzavé monstrum, tlustej, smrděl, vychodil 4.třídu v 16 ti, sestra by byla moje debilni matka, vážil bych 180kg a měl rakovinu a IQ strouhanky, taky bych se jmenoval zdenekk

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud