Mrtvé ošetřovatelky z nehody s českým kamionem: Tři z nich nastoupily jen minuty před nehodou

Autor: aba - 
21. 10. 2017
05:01

Hrůzná nehoda mikrobusu a českého kamionu z minulého víkendu si vyžádala smrt osmi lidí. Tragickým řízením osudu však tři z mrtvých ošetřovatelek neměly v osudný čas v autě vůbec být. Nastoupily, jen aby byly dříve s rodinou…

K děsivé nehodě došlo na Slovensku minulý víkend. V noci z pátku na sobotu kolem čtvrté ráno se v zatáčce čelně srazil minibus s náklaďákem. Na místě zemřel řidič a šest ošetřovatelek, které se s ním vracely z Rakouska, kde pracovaly. Sedmá zemřela v neděli v nemocnici.

Podle serveru Cas.sk ale tři z nich v osudném autě smrti vůbec neměly sedět. Původně se vracely s druhým řidičem, kterému šéfuje Marián Bartoš. Před Bratislavou ale z jeho auta ženy vystoupily a nastoupily k Milanu Bančejovi (†54), který jel rychlejší trasou a tak je domů měl dovézt dřív. Chvíli potom už ale byly mrtvé.

„Mám výčitky svědomí, i když za to nemůžu,“ říká Bartoš. „Je mi to líto a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Stále se z toho nemůžeme vzpamatovat,“ říká šéf šoféra, který tři ošetřovatelky přesadil do auta smrti.

Policie nehodu prošetřuje. Je možné, že za tragédii může mikrospánek řidiče a přejetí vozu do protisměru. Výsledky přinese až odborná expertiza.

Video: Tříčlenná rodina zahynula po srážce s kamionem.

Video Tříčlenná rodina zahynula po srážce s kamionem. - TV JOJ
360p

Doporučujeme
delviar ( 21. října 2017 12:08 )

Souhlas!

ganzanie ( 21. října 2017 10:09 )

s citem napsané, stala se tragedie a pravdou zůstává, že i okamžik dokáže zamávat s lidských osudem¨

carmin ( 21. října 2017 09:30 )

běžte volit proti havlofašistickému zlu ods,topstan,kdu, Rozkradli zemi podle plánu, dodala jsem důkazy," tvrdí Jana Lorencová LTO tunel přes 100 mld http://atanova-zasuvka.blog.cz/1208/rozkradli-zemi-podle-planu-dodala-jsem-dukazy-tvrdi-jana-lorenco va

raduz10 ( 21. října 2017 08:49 )

Nehoda sa nestala v ziadnej zakrute ale na rovnom useku, takze neviem kde beriete taketo zavadzajuce informacie. Denno denne tade chodim, tak to tam doverne poznam. No a podla poslednych informacii sa pracuje s verziou, aj stopy na ceste tomu tak ukazuju ze na chybe bol vodic prepravujuci dodavky. Uvidime aky bude zaver vysetrovania.

carmin ( 21. října 2017 07:45 )

věnujme minutu ticha za tyto další oběti kapitalistických bestií ,za socíku by tyto ženy žili v čssr měly by normální práci a rodiny jako každý a nemusely by utíkat za prací do zahraničí aby se uživili a nemusely živořit pod mosty jako statisíce bezdomovců

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud