Muž si na Příbramsku objednal taxík a jel vyloupit poštu: Odešel s nepořízenou

Muž si na Příbramsku objednal taxík a jel vyloupit poštu: Odešel s nepořízenou.
Autor: ČTK - 
20. 10. 2017
12:00

Příbramští policisté dopadli jednačtyřicetiletého muže, který se podle nich pokusil vyloupit poštu v Kamýku nad Vltavou. Na místo se nechal přivézt taxíkem. Pracovnice pošty mu ale peníze odmítla vydat, a tak odjel s prázdnou. Za loupež mu hrozí až deset let vězení.

Případ se stal minulý týden ve čtvrtek. Muž se podle policie nechal vozidlem taxislužby zavést k poště, kam vstoupil maskovaný a požadoval vydání peněz. Naznačoval také, že má pod oblečením střelnou zbraň. Pracovnice pošty mu hotovost odmítla vydat. „Následně odešel ven s nepořízenou a z místa činu se nechal opět odvézt taxíkem,“ uvedla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Policistům se podezřelého podařilo do týdne dopadnout. Podle Schindlové jde o muže s bohatou trestní minulostí násilného, majetkového i drogového charakteru. Tento týden ve čtvrtek byl obviněn z loupeže. K činu se podle policie doznal, jako důvod uvedl tíživou životní situaci.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud