Děs na porodním sále: Pod rodičkou začalo hořet během porodu císařským řezem

Ilustrační foto
Autor: aba - 
18. 10. 2017
20:26

Ty nejděsivější vzpomínky bude mít na porod osmadvacetiletá prvorodička Marta ze Slovenska. Přímo během porodu došlo k požáru, který ženu děsivě popálil.

K děsivé události došlo v úterý v Třebišově na Slovensku. Prvorodička Marta byla na sále, kde ji lékaři připravovali na porod císařským řezem, když začalo hořet.

Podle informací TV Joj se vznítily výpary z dezinfekčních prostředků a podložka pod ženou začala hořet a plameny popálily i rodící Martu. Ta utrpěla popáleniny na třiceti procentech těla.

Dítě bylo kvůli komplikacím převezeno do Košic. "Objevily se problémy s dýcháním, šlo o rizikový porod, a proto bylo dítě přeložené na vyšší pracoviště v Košicích. Jeho momentální stav je dobrý a stabilizovaný," řekl pro televizi tiskový mluvčí sítě nemocnic Tomáš Král.

Nemocnice nehodu prošetřuje, ale podle dosavadních závěrů to nevypadá, že by měli medicínské přístroje poruchu, nebo byly porušeny či zanedbány standardní postupy při operaci.

Video Jaká rizika hrozí dětem, které na svět přišly císařským řezem? 
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
sores ( 19. října 2017 10:24 )

No jasně jako vždycky lékaři přeci nepochybili že! Ať matka vytříská za zranění a hrůzu pořádné mega z nemocnice!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud