Tragédie na výletní lodi: Holčička (†8) vypadla z balkonu, v nemocnici zemřela

Autor: lm - 
16. 10. 2017
18:34

Teprve osmiletá holčička zahynula na luxusní výletní lodi v Miami. Zion Smith vypadla z balkonu, zhruba dvě patra nad palubou, na kterou dopadla. Rodina se chystá žalovat společnost, která plavby organizuje.

Zion Smith (†8) pocházela z Baham a podle rodiny to byla šťastná, hravá holčička a pilná studentka. Na lodi byla se svou matkou, jejím přítelem a malým bráškou a všichni si výlet náramně užívali. V sobotu ráno ale došlo k tragédii.

Podle rodiny se vše odehrálo, když přijel výtah a lidé se začali strkat, přičemž někteří se snažili narvat dovnitř, zatímco ostatní ven. Někdo z rekreantů přitom mohl nedopatřením do holčičky u zábradlí šťouchnout. „Stalo se to tak rychle. Prostě přepadla,“ popsal serveru 7News Miami svědek Raymond Kassim, podle kterého maminka na balkoně křičela „mé děťátko, mé děťátko“.

Není úplně jasné, z jaké výšky Zion spadla, hovoří se ale o 10 až 15 metrech. Po dopadu na palubu ji jeden ze svědků ihned začal oživovat, holčička ale po převozu do nemocnice zraněním podlehla. Případem se nyní zabývá policie, podle médií rodina připravuje žalobu na společnost Carnival Cruise Lines, která plavby organizuje.

Video: Otce se synem našli v žumpě, syn (†11) to nepřežil

Video Otce se synem našli v žumpě, syn (†11) to nepřežil. - TV JOJ
360p

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud