Tereza (†26) zemřela po pádu z hradu Pecka: Pitva odhalila proč!

Autor: ljš - 
13. 10. 2017
15:48

Chtěla se pokochat pohledem na východ slunce, zaplatila za to ale bohužel životem. Slovenka Tereza (†26) na konci srpna zemřela po pádu ze 13metrové výšky. Policie nyní zveřejnila výsledky její pitvy, která ukázala, že byla opilá.

Tereza osudné ráno vylezla na hradby a pak se pustila ještě výš. „Cizinka měla přes hradby vystoupat až na zastřešené křídlo hradu, na které následně měla přelézt a dostat se po něm až k samotnému hřebeni střechy. Tam měla nějakou dobu setrvat,“ popsal policejní mluvčí Aleš Brendl. K pádu potom podle svědků došlo při sestupu, když uklouzla po vlhké střešní krytině. Pád na beton neměla šanci přežít.

Od počátku se spekulovalo o tom, že skupina historického šermu, se kterou na hradě Tereza pobývala, v noci popíjela. To nyní potvrdila i pitva. „Mladá žena byla v době nešťastného pádu pod vlivem alkoholu,“ uvedl mluvčí.

Kriminalisté případ po více než měsíčním vyšetřování odložili. „Na základě výsledků provedeného šetření nebyly zjištěny žádné skutečnosti, že by se na její smrti podílela další osoba. Ve věci se tudíž nejedná o podezření z trestného činu,“ dodal mluvčí.

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud