Šok v Mladé Boleslavi: Žena napadla těhotnou s kočárkem a brutálně ji zkopala

Šok v Mladé Boleslavi: Žena napadla těhotnou s kočárkem a brutálně ji zkopala.
Autor: dce - 
13. 10. 2017
14:09

Neuvěřitelná událost se odehrála v Mladé Boleslavi ve středu. Těhotná maminka s druhým miminkem v kočárku se procházela po městě, když ji bezdůvodně napadla neznámá žena. Těhotnou zbila a zkopala tak brutálně, až žena skončila v nemocnici.

K mamince s kočárkem neznámá žena přistoupila u křižovatky Václava Klementa s ulicí U Stadionu a beze slova jí začala sypat popel z cigarety do kočárku. Když se maminka slovně ohradila, žena nezaváhala a okamžitě ji napadla.

Těhotnou praštila pěstí přímo do obličeje a ženu následně podle serveru TN.cz i zkopala! Napadená žena následně zavolala na městskou policii. Hlídka jí po příjezdu zavolala záchranku, která mladou ženu odvezla do nemocnice.

Útočnice po činu okamžitě utekla. Ženu se zatím nepodařilo dopadnout ani ztotožnit a je v pátrání policie,“ uvedla mluvčí policie Lucie Nováková.

Policie celou věc šetří jako přestupek proti veřejnému pořádku a občanskému soužití. „Žena utrpěla poranění v obličeji a po prvotním ošetření byla převezena na chirurgické oddělení,“ řekla Deníku mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
mikimaus321 ( 13. října 2017 17:25 )

Pokud vezla v kočárku malé dítě a ještě byla těhotná to určitě nebyla paní bílé pleti tuhle kombinaci vídám u našich nepřizpůsobivých občanů

citsvet ( 13. října 2017 16:07 )

To se bude odehrávat často,neboť z mé zkušenosti v MB se státní policii je k zamyšlení.Státní policie překvapuje svým jednáním,chrání delikventa snad aby si ušetřil práci.A delikvent,jako vítěz,se pak postiženému posmívá.A to se brzo okouká a proto se dějí takové podobné agresní události.

Monikay ( 13. října 2017 14:33 )

Tyhle socky a smažky se pohybují všude...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud