Odporná nahrávka: Rebelové znásilnili ženu, uřízli jí hlavu a krev vypili. Rozzuřila je maličkost

Autor: dce - 
11. 10. 2017
10:26

Na veřejnost se dostala šokující nahrávka z Konga. Místní rebelové na videu bijí ženu, nechají ji znásilnit a poté jí useknou hlavu a vypijí její krev. Podle nich se totiž dopustila zrady – bojovníkům naservírovala k obědu rybu!

Rybu a vlastně jakékoliv maso mají bojovníci rebelů Kamuina Nsapu z Konga zakázáno jíst. Domnívají se totiž, že spolu s hygienou by to mohlo narušit jejich ochranu v boji.

Video, které bylo pořízeno v Luebu již v dubnu letošního roku, začalo v posledních dnech kolovat po WhatsAppu. Svědek natočil události, které následovaly poté, co místní žena protivládním rebelům v restauraci naservírovala pokrm s kousky ryby.

Na videu je vidět nahá žena stojící uprostřed náměstí, jak jí skupina lidí nadává a ubližuje. Rebelové ženu a syna druhé manželky jejího muže, který v restauraci rovněž pracoval, odsoudili k incestu na veřejnosti. Dvojici na jakémsi pódiu pak při sexu švihá další žena větví.

Hněv rebelů ale došel tak daleko, že ubohou dvojici nakonec popravili – mačetami oběma usekli hlavy a dokonce vypili jejich krev. Podle svědků dav lidí během aktu popravy hlasitě pokřikoval a povzbuzoval vrahy. 

Protivládní rebelové začali okolí pustošit poté, co vojáci konžské armády zabili kmenového vůdce loni v srpnu. To rozproudilo velkou vlnu násilí, včetně vražd, znásilňování a mučení. V armádách rebelů nejsou ničím neobvyklým ani dětští vojáci.

Doporučujeme
georg7 ( 18. října 2017 15:06 )

* BINGO * ppadys

georg7 ( 18. října 2017 15:02 )

SODOMA & GOMORA

e.44 ( 13. října 2017 07:01 )

Ty debile, Okamura nic neudělá, jenom žvaní aby se dostal do ke korytu a do domluvený trojkoalice s Babišem a komunistama. Nikdy nic neudělal, nikdy nic nedokázal, jenom žvanění mu jde. Je to neschopný bankrotář, co vytuneloval vlastní stranu. Zjistil, že se jinak než žvaněním neuživí, tak šel do politiky s nadějí, že mu na ty jeho žvásty podložený HOAXy blbý ovce skočej. A bohužel skočily, jseš jedna z nich

pekaaaros ( 12. října 2017 13:36 )

no co no. my zas máme na každým rohu banky, půjčky, hypotéky, úvěry. takže si nevyberete. všude vám bude něco pít krev. akorát s tím rozdílem, že tam vás podříznou oni a tady se nakonec podříznete sami. Teda pokud nežerete ve velkým lexaurin. S lexaurinem možná ten svět budete zvládat líp, ale zas za jakou cenu? že jste furt zfetovaní a tlustí? A že to nemůžete vysadit, jinak by to váš mozek nezvládl? aha.. občas si tak říkám, zlatý Kongo.

587587 ( 12. října 2017 11:36 )

Tady na Blesku se vyskytuje sice hodně debbilů, ale takového ani tady nechytneš.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud