Dušan (†44) zemřel pár hodin po narozeninách: Byla to vražda, tvrdí kamarádi

Dušan (†44) zemřel pár hodin po narozeninách: Byla to vražda, tvrdí kamarádi.
Autor: rc - 
24. 9. 2017
17:54

Veselí v slovenském Dolním Kubíně skončilo obrovskou tragédii. Druhý den po tradičních slavnostech našli u potoka tělo zvukaře a otce dvou dětí Dušana (†44).  Byl snad zavražděn?

V Dolním Kubíně se každý rok v polovině září pořádá tradiční slavnost Oravský jarmark. Ovšem slavnost, která na Hvězdoslavovo náměstí přiláká davy lidí, tento rok skončila obrovskou tragédii. V sobotu ve tři hodiny ráno našli s rozbitou hlavou u potoka tělo zvukaře Dušana. Zemřel jen pár hodin po svých narozeninách. 

„Byl to excelentní zvukař, je to hrozné. Druhý den měl ozvučovat moji akci v Kysucích. Podle mých informací ho někdo napadl, anebo to byla vražda,“ řekl serveru Cas.sk kandidát na žilinského župana Anton Martvoň. „Byl to skvělý otec a kamarád. Bydlel s manželkou a dvěma dětmi v Oravském Podzámku. Jeho syn má šest let a dcerka jedenáct.  Neumím si to vysvětlit, vždy každému pomohl a nikomu neudělal nic zlého. Dvacet minut předtím, než ho našli, hrál se mnou na pódiu, znal jsem ho dlouhá léta,“ řekl jeho kamarád Jozef Kozák.

Nad ránem se mělo strhnout několik bitek. „Možná to od někoho schytal. Nedivila bych se, když na tuto akci přijdou Chlebničané, vždy to skončí bitkou,“ vypověděla barmanka. Co se onoho rána stalo, je zatím obestřeno tajemstvím. Policie však předběžně vyloučila možnost, že byl zavražděn. „Přítomný lékař předběžně cizí zavinění vyloučil. Za účelem zjištění přesné příčiny smrti bude vykonána pitva. Bylo zahájeno trestní stíhání pro přečin usmrcení,“ řekl policejní mluvčí Radko Moravčík.

VIDEO:  Vražda mladíka slovenské národnosti v Atlantě:

Video Vražda mladíka slovenské národnosti v Atlantě - Youtube/AtlantaPoliceDepartment
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Limone ( 25. září 2017 04:42 )

 Chlast je metla lidstva a ti rozumnější, chlastaj vodu !!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud