Vražda Nikoly (†20): Po sedmi letech obvinili muže, který pracoval pro mafii!

Autor: Anna Křenková - 
25. 9. 2017
06:10

Po sedmi letech konečně došlo k posunu v případu zavražděné Nikoly ze Senice, kterou našel po dvou měsících pátrání kousek od hlavní cesty lesník. Poprvé po sedmi letech o tomto případu informovala jako první slovenská televite TV JOJ.

Dívka byla pohřešovaná od 25. září 2010 do 16. listopadu 2010, kdy bylo její tělo nalezeno. Její otec od té doby hledá pachatele a nehodlá přestat. Sám se k tomu vyjádřil takto: „Možná se na mě naštve moc lidí, ale já bych se spojil i s ďáblem, já nepřestanu. A viníci budou potrestaní a odkazuju jim, že já neumřu do té doby, než budou oni hnít v base. Až potom můžu v klidu umřít.“

Zvláště závažná vražda

Nikola byla proti své vůli držena pachatelem ve dnech od 25. září 2010 do. října 2010. Po tuto dobu jí byly podávány drogy, po kterých jí následně začaly selhávat orgány. Zemřela ve velkých bolestech a pachatel ji na závěr uškrtil jejími kalhotkami.

Bílý kůň 

Jedním z obviněných by podle všeho měl být Martin D., který v současné době pobývá na území České republiky. Policie se k tomuto případu vyjádřila tak, že není možné, aby pachatelem byl pouze jeden člověk. Policie na případě intenzivně pracuje. K osobě obviněného ani k úkonům policie nemůžeme poskytnout žádné bližší informace,“ uvedla mluvčí policie Marie Linkešová.

Milan D. je přezdívaný jako „Bílý kůň“, jelikož v okolí Senice obchodoval s drogami. Dále se pak také ukájel na ženách, které se nemohly bránit a byly pod vlivem alkoholu či drog.

25. září 2017 to bude 7 let od chvíle, kdy Nikolu viděli její rodiče naposled. Policie během pátrání prohledala několik měst, vesnic, aut, studen. Její otec je ale svého názoru, že podle svědků bylo tělem manipulováno z místa na místo, a to za pomoci několika dalších lidí.

Video Otec znásilněné a zabité Nikoly (†20): Chtěl bych se podívat vrahovi do očí, zda se mu dobře spí - TV JOJ
360p


Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
inkvizitor ( 25. září 2017 09:32 )

To jsme to dopracovali když musíme v bulváru číst o nějaké bezvýznamné, mladé ku**vě a ještě k tomu ze Slovenska dobře, dobře!!!!! jí tak!

clarabella ( 25. září 2017 06:39 )

 To je ta krátkovlasa co odešla po hádce s přítelem z herny? Jak byl její ex ve francouzské legií?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud