Poslední rozloučení s Emmou (†2), kterou popálila dětská chůvička: Zdrcená máma v rukou svírala její oblíbenou hračku

Autor: rc - 
23. 9. 2017
19:10

Poslední rozloučení s tragicky zesnulou Emmičkou (†2) se konalo ve čtvrtek. S holčičkou, kterou popálila dětská chůvička, se přišla rozloučit téměř celá vesnice. Děvčátko uložili do bílé rakve. Zdrcená maminka po celou dobu smutečního obřadu v rukou svírala oblíbenou Emminu hračku.

K obrovské tragédii na slovenské Oravě došlo v pátek před prvním zářijovým víkendem. Dvouletou Emmu uložila její maminka do postýlky a vedle ní dala dětskou chůvičku, kterou nechala nabíjet. Po patnácti minutách se domem ozval dětský pláč a z pokoje se valil dým. Z plamenů Emmu zachránil její dědeček. Holčička byla vrtulníkem transportována do bratislavské nemocnice. S popáleninami druhého a třetího stupně ležela na oddělení popálenin. O život bojovala téměř tři týdny, zraněním bohužel nakonec podlehla.

Příčina požáru se stále vyšetřuje, ale podle všeho začala hořet dětská chůvička. „Je to obrovská tragédie nejen pro nás sousedy, ale nejvíce pro rodinu. Byla to jejich jediná dcera a takhle zbytečně přišla o život. Namísto toho, aby se z ní těšili, teď ji musí pochovat,“ řekl pro server Pluska.sk soused (60).

S tragicky zesnulou holčičkou se ve čtvrtek přišla rozloučit téměř celá vesnice Zákamenná. Zdrcená maminka Veronika v rukou svírala Emminu oblíbenou plyšovou hračku a cestou do kostela ji musel podpírat její manžel Matěj, který se též neubránil slzám. „Tady si vytrpěla bolesti, ale věřte, že teď už ji nic nebolí a netrpí, teď se usmívá v nebi. Vím, že je to těžké pochopit, ale v tom všem nám pomáhá naše víra,“ zněla slova kněze. 

VIDEO: Vztek na druha si vybíjela na dítěti. Synka ponořila do vařící vody.

Video Vztek na druha si vybíjela na dítěti. Synka ponořila do vařící vody. - Jitka Pecharová, Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
zkratik ( 23. září 2017 22:49 )

sorry,ne pleskáči,ale pluska,šmejd jako šmejd

zkratik ( 23. září 2017 22:23 )

chudinka,zkurv.ený rodiče,to nikdo neslyšel dětskej pláč a necejtil kouř dřív?A pak dovolej pleskáčům fotit na jejím pohřbu? Tak teď už má od všech aspoň klid

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud