Zuboženou fenku našli v Kladně v křoví: Fandil jí celý internet, přesto zemřela

Autor: aba - 
22. 9. 2017
17:05

Smutný případ opuštěného psa, kterému fandil celý internet, skončil bohužel tragicky. Malý nalezenec z Kladna svůj boj o život prohrál.

Fenka Happy se bohužel svého šťastného konce nedočkala. Našel ji v zuboženém stavu důchodce v křoví a odnesl ji na veterinu. Tam se o fenku začala zajímat Leona M., která na její záchranu založila i facebookovou stránku.

Zvěrolékař pejskovi diagnostikoval tetanus a jeho šance na přežití hodnotil jako 50:50. Fenka byla v zuboženém stavu, vychrtlá, zanedbaná, s hnisem v očích. Jestli se majiteli ztratila a přežívala venku sama, nebo se jí někdo zbavil, není jasné.

Leona ji pojmenovala Happy a doufala v její uzdravení. Zřídila i transparentní účet, kam lidé, kteří se doslechli o pejskově osudu, naposílali více než deset tisíc. Bohužel ale před několika dny přišla smutná zpráva. Fenka boj s nemocí nepřežila.

Vybrané peníze se majitelka účtu po dohodě s dárci rozhodla věnovat institucím, které se zabývají pomocí zvířatům a doufá, že pomůžou alespoň tam.

Video Tyran psovi svázal nohy a nechal ho napospas osudu: Policie z Kladna teď po majiteli pátrá. - FTV Prima
360p

Doporučujeme
bac-bum-bac ( 23. září 2017 11:09 )

měl by se založit takový internetový zvířecí box, kam by lidi zadali a vyfotili čeho se chtějí "zbavit" on by si to někdo, kdo si to nemůže dovolit koupit rád vzal. Takto ty zvířátka umírají znetvořená v bolestech. Nakonec někdy jde o malá zvířátka co mají šanci na nový domov. Ale... musíme o nich vědět!!!! A ty chovné stanice pozavírat !!!

jardavozembouch ( 23. září 2017 05:49 )

doufam, ze ten tetanus nebo neco horsiho dostane i ten majitel, co ji vyhodil.

Hela1 ( 22. září 2017 18:25 )

 chudinka, asi byla z množirny nebo ji doma tyrali.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud