Záhadná smrt longboardisty v Mostě: Prkno mu někdo ukradl

Ilustrační foto
Autor: ljš - 
14. 9. 2017
15:39

Nešťastně upadl, nebo se dostal s někým do konfliktu? Policie vyšetřuje smrt mladého longboardisty, kterého našli zraněného na jedné z mosteckých ulic. Prkno, na kterém jel, ale nebylo nikde nalezeno. Zdá se, že ho někdo ukradl, aniž by zraněnému poskytl nebo zavolal pomoc. Mladík následně v nemocnici zemřel.

O případu informovala mostecké policisty v pondělí ústecká nemocnice. Neznala totiž totožnost těžce zraněného mladého muže, který k nim byl převezen. Kriminalistům se ještě týž den podařilo zjistit, že pacient pochází z okresu Česká Lípa.

„Zraněný muž byl nalezen na silnici ulice Moskevská naproti bloku 408 nad soudem řidičem taxi služby již v sobotu dne 9. září ve 22.00 hodin. Policisté dalším šetřením zjistili, že muž měl jet na svém longboardu od ulice Růžová směrem k nádraží, odkud chtěl odjet vlakem,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková. Dodala, že mladík bohužel po několika dnech v nemocnici zemřel.

Policisté nyní hledají svědky, kteří by k zranění muže mohli poskytnout jakoukoliv informaci. „Mohl jet ulicí J. Suka nebo ulicí Jiřího z Poděbrad a poté pokračoval ulicí Moskevská. Pokud někdo v sobotu večer viděl mladého muže na longboardu na těchto ulicích, nechť se ozve na linku 158,“ žádá mluvčí.

Mladík měl na sobě modré rifle tříčtvrteční délky, šedé tenisky, šedočernou mikinu s nápisy na přední části, mohl mít na hlavě kapuci. Longboard, který si zřejmě někdo neoprávněně přivlastnil, byl černofialové barvy s obrázkem obličeje skřítka či trolla a měl zelená kolečka.

VIDEO: David (17) se přiznal, že umlátil kladivem svého otce. Do vazby nepůjde.

Video David (17) se přiznal, že umlátil kladivem svého otce. Do vazby nepůjde. - TV JOJ
360p

Doporučujeme
osol ( 14. září 2017 21:43 )

aj mne je ho hrozne luto

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud