Policie dopadla podezřelého z vraždy v Humpolci: Prozrazují ho prý zranění

Ilustrační foto
Autor: ČTK, čad, ljš - 
22. 8. 2017
14:27

Pravděpodobně předchozí hádka mezi dvěma spolubydlícími z Maďarska byla příčinou pondělní vraždy na ubytovně v Humpolci na Pelhřimovsku. Tělo muže (45) bez známek života bylo časně ráno nalezeno na chodbě ubytovny.

Policisté přijali v pondělí 21. srpna časně ráno krátce před 02:30 na lince tísňového volání oznámení o nálezu muže bez známek života. „Muže se nepodařilo resuscitovat. Ohledáním těla bylo zjištěno, že na jeho úmrtí může mít podíl cizí osoba. Policisté na místě zadrželi podezřelého cizince, jenž by mohl mít násilný trestný čin na svědomí,“ uvedla mluvčí.

Kriminalisté ohledali místo činu, zajistili stopy a vyslechli možné svědky události. „Osoba podezřelá z tohoto činu byla umístěna do policejní cely,“ uvedl kriminalista Pavel Kubiš. Dodal, že v současném stadiu prověřování nelze k případu poskytnout žádné další informace.

 

Vyšetřování bylo poměrně rychlé. „Pobili se nožem a policajti to měli lehký,“ informoval Blesk jeden ubytovaných dělníků. „Jeho o šest lest staršího spolubydlícího, který ho zabil, zadrželi hned ráno, protože byl taky dobitý,“ popisoval muž rychlé vyřešení případu.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud