Auto u Čáslavi srazilo dítě (4). Muž se zastal řidiče a zbili ho

Autor: ibg - 
20. 8. 2017
13:54

U Čáslavi se stala velmi vážná dopravní nehoda. Čtyřleté dítě bylo sraženo autem v obci Filipov. Pak bylo převezeno do nemocnice společně se svědkem nehody. Ten se totiž zastal řídiče a byl za to napaden.

Dítě bylo po nárazu autem s podezřením na otřes mozku a zlomeniny okamžitě transportováno vrtulníkem do nemocnice. „Mělo středně těžká zranění,“ okomentovala situaci pro TN.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Přesná příčina zatím není známá, podle informací televize Nova si děti hrály venku, honily se a jedno v zápalu hry vběhlo pod kola auta.

Celá kauza se vyhrotila. Muž hájící řidiče byl napaden rozzuřeným davem přihlížejících a skončil také v nemocnici. Zda se jednalo o rodinné příbuzné sraženého dítěte, nebo jen o svědky, zatím policie vyšetřuje a odmítla to jakkoliv komentovat: „Mohu sdělit pouze to, že došlo k incidentu mezi lidmi ve vztahu k této nehodě,“ uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa.

Možná napadený muž udělal či řekl něco, co podnítilo dav ke rvačce, ale zatím není nic jasné. „Mohu potvrdit, že jsme ošetřili muže se zlomeninou lícní kosti,“ dodala mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová informace o napadeném muži.

VIDEO: Záběry nehody z průmyslové kamery.

Doporučujeme
bleeesk ( 21. srpna 2017 02:00 )

do no go zone by se mělo jezdit jen s pluhem

kradu ( 20. srpna 2017 22:01 )

zase cikáni lítaj venku pozdě

lesni.vila.samecek ( 20. srpna 2017 18:13 )

 Postřílet je měli, jsou přemnožený.

majojo ( 20. srpna 2017 18:12 )

Chudák soudce, které=mu se tenhle případ dostane na stůl. Podle práva ani spravedlnosti soudit nebude moct a pak aby chodil kanálama. I když, za ty prachy, co soudci berou, by chvilku bez problémů mohl.

majojo ( 20. srpna 2017 18:08 )

Podle fotkysi čtyřleté dítě s kamarády hrálo na ulici potmě, to jest rozhodeně po dvacáté hodině. Člověku se vnucuje otázka, kde byli rodiče a o jaké etnikum šlo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud