Příbuzní rodiny vyvražděné v Lázních Bělohrad: Drsný vzkaz obviněnému!

Autor: ljš - 
19. 8. 2017
07:03

Chtěli by pro něj ten nejhorší trest! Příbuzní rodiny, z jejíhož vyvraždění je obviněn devětadvacetiletý Martin P., jsou z tragédie stále v šoku. Ulevilo se jim však, když padlo obvinění.

Martin P. podle policie v neděli brutálně zavraždil svou přítelkyni Markétu, dvouletého syna Filípka a také tchyni Annu, u které čerstvě bydleli. Událost zcela otřásla celou rodinou, která o vině obviněného nepochybuje.

„Konečně ho obvinili, vraha jednoho, ať shnije v base,“ napsala na Facebooku sestra nejstarší zavražděné, která žije na Slovensku. „Konečně, ha*zl jeden. Ať zkape. Vždyť to není člověk a ani zvíře, je to satan v lidské kůži,“ dodala další z pozůstalých.

Ženy reagovaly na obvinění, které v případu padlo, až po pěti dnech. Martin P. byl totiž v době vraždy pod vlivem drog, v absťáku pak zdemoloval a znečistil dvě policejní cely a musel být převezen na psychiatrii. Vyslechnout ho tak policie mohla až ve čtvrtek, kdy padlo obvinění a soud ho následně poslal do vazby.

Martinovi P. za brutální trojnásobnou vraždu hrozí doživotní trest. Jeho advokát Martin Knob se však bude snažit dokázat, že v době činu nebyl příčetný. „Co se týče obhajoby, tak budeme zřejmě navrhovat zkoumání duševního stavu obviněného, který se necítí zdráv po duševní stránce,“ řekl u vazebního soudu.

Video Podezřelého z trojnásobné vraždy v Lázních Bělohrad přivedli k soudu. - David Malík
1080p 720p 360p

Video Trojnásobná vražda u Jičína: Muž patrně vyvraždil celou rodinu včetně dítěte (†2). - David Malík

 

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 19. srpna 2017 15:58 )

ani tu nemusi vrazdit migranti cesi a slovaci se vyvrazdi sami !!!!

mrdounberlusconi ( 19. srpna 2017 15:56 )

ted by mu měli dat drogu silnou aby uz nevstal d o b y t ek jeden a obhajci taky te s f i n i !!!

aeraluna ( 19. srpna 2017 13:13 )

Jistě...zase jeden úplný chudák. On přece za nic nemůže, byl případně nebyl a potřeboval být pod vlivem drog. Vyberte si co libo, stále chudák. Tenhle přístup nechápu - když má pachatel dopravní nehody prokázán alkohol nebo drogu v těle, jde jasně o přitěžující okolnost. Tento případ budou posuzovat...to snad není pravda.

lunatic ( 19. srpna 2017 10:21 )

To jsou mile povzbudivá,lidsky - teplá slova ,jsem totiž psychopat

lunatic ( 19. srpna 2017 10:15 )

Obviněnému se evidentně nechce pracovat a tak zvolil tuto alternativu,než aby byl vyškrtnut z evidence Úřadu práce ,ale - mohu se mýlit,protože neomylný je jen a pouze Bůh

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud