Pohřeb paraglidisty Tomáše odhalil tajemství jeho smrti: Umíral s úsměvem na tváři

Autor: shp - 
16. 8. 2017
15:12

Poslední sbohem bylo plné bolesti. Rodina, příbuzní i blízcí přátelé se v úterý naposledy rozloučili s paraglidistou Tomášem (†40). Oblíbený sympaťák zemřel během závodů. Jeho celoživotní vášeň paragliding se mu stala osudnou během soutěže v Makedonii. Na pohřbu bylo prozrazeno tajemství Tomášovy smrti, které jeho bližním přineslo alespoň malou útěchu. 

Emotivní obřad v bratislavském krematoriu dohnal k slzám jeho otce, mámu, nejbližší rodinu, ale i známé osobnosti, se kterými se Tomáš znal. Paragliding byl pro Tomáše milovaným koníčkem, kterému věnoval všechen svůj čas. Právě na mistrovství v Makedonsku se mu jeho hobby stalo 31. června osudným.

Zkušený paraglidista se dostal do vzdušného víru a narazil do skály. Přesnou příčinu smrti objasnil Novému Času jeho otec. „Dostal se do termické koule, zamotal se, byl tam velký tlak a přetížení. Irka, která k němu doletěla a dala mu z hlavy helmu, říkala, že měl na tváři blažený úsměv,“ řekl zarmoucený otec. „Strašně nám všech chybí,“ dodal s tím, že na něj nikdy nezapomene.

Po dvou týdnech od tragické smrti konečně mohla rodina svého milovaného Tomáše vyprovodit na poslední cestu. „Narodil ses jako batůžek lásky a spolu s tvým bratrem jsme byli šťastná rodina. Já jsem to ještě nečekala. Byla jsem pyšná máma, životem jsi kráčel hrdě,“ prohlásila Tomášova maminka na pohřbu.

Pro slovenské paraglidisty není letošní rok šťastným: 

Video Video zachycuje smrtelný pád paní Marty a paraglidingového instruktora - Joj
360p

Doporučujeme
panamira ( 17. srpna 2017 10:24 )

Cikáni, od paterčat zase natahují ruce a fotra ani nenapadne je živit prací. ČSSD všem cikánům pěkně ustlalo na sociálních dávkách.Co ten památník, to je výsměch pracujícímu lidu

kardinal25 ( 16. srpna 2017 18:13 )

jo presne tak, exksnout musi kazdej, jenze slusnej clovek maka jako sroub do 70 a pak chcipne na infarkt takze zdravotni pojistovnu nezatizi naopak furt sype do zdravotniho i duchodovyho pojisteni prachy aby tihle dobrodruzi to pak rozfrcali za pi.coviny. Kdyby ten clovek radsi si nasel rozumnej sport treba sber hub nebo prochazky v lese.... ale to ne vsichni musi mit neco extra, skakt padakem, nebo z mostu stremhlav na gume .... svet se zblaznil.

mislivec ( 16. srpna 2017 18:07 )

Spíš to byl bolestnej škleb. Ale tyhle sebevrazi co jen pumpujou zdravotní pojišťovny musej mít ve všem romantiku - to je přece jejich životní stil, ne? Žádný připosraný bačkoráři!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud