Podezřelý z trojnásobné vraždy na Jičínsku zdemoloval dvě cely: Skončil na psychiatrii

Autor: dce,ČTK - 
14. 8. 2017
13:33

Vyšetřování trojnásobné vraždy na Jičínsku se pozastavilo – policie podezřelého z vraždy totiž kvůli jeho zdravotnímu stavu nemůže vyslechnout. Martin (29), kterého policie zadržela na místě činu, byl ještě v neděli pod vlivem drog. V pondělí mu policisté museli volat záchranku. Zdemoloval jim dvě cely a později skončil na psychiatrii.

Devětadvacetiletý Martin, který je podezřelý z vraždy Anny (†55), Markéty (†29) a dvouletého Filípka v Lázních Bělohrad na Jičínsku, v pondělí poničil dvě policejní cely. Policisté přivolali záchranáře, kteří mu podali utišující léky a za asistence policistů ho převezli k psychiatrickému vyšetření.

„S ohledem na jeho zdravotní stav s ním kriminalisté nemohli provést potřebné procesní úkony a tím pádem nepadlo ani jeho obvinění z trojnásobné vraždy,“ uvedla mluvčí královéhradecké policie Iva Kormošová. Ta uvedla, že právo na poskytování dalších informací si vyhradila dozorující státní zástupkyně.

Policisté do rodinného domu vyjížděli v neděli ráno, na místě našli těla dvou žen a dvouletého chlapce. Na místě zatkli partnera mladší z žen, který byl pod vlivem drog. Bližší informace, například k možnému motivu či způsobu provedení, policie neuvedla. Podle informací Blesk.cz policie ovšem pátrala po noži jako vražedné zbrani.

Rozhovor s otcem zavražděné Markéty čtěte v úterním tištěném Blesku!

Video Trojnásobná vražda u Jičína: Muž patrně vyvraždil celou rodinu včetně dítěte (†2). - David Malík

Doporučujeme
rentierskej ( 15. srpna 2017 00:32 )

havel měl základní vzdělání. takže byl hloupější než jakýkoliv zedník, co má zvládnutý alespoň učební obor.

mrdounberlusconi ( 14. srpna 2017 19:11 )

moiaza jak demoloval měli ho domlátit az by mu zuby litaly ven to je neuveritelny jak se zachazi s bestii a mrtvi nikoho uz nezajimji....

buban ( 14. srpna 2017 18:50 )

K Vašemu příspěvku není co dodat.

bac-bum-bac ( 14. srpna 2017 18:47 )

když oni dneska nevědí co si mohou dovolit a dát někomu pecku? to by se asi Šalamoun podělal

pavel215_klafunda ( 14. srpna 2017 18:47 )

U nás je trest smrti dávno zrušený - pravda a láska zvítězila.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud