Rozlučka se svobodou se změnila v horor: Ženu (29) nejspíš znásilnil prodavač občerstvení

Rozlučka se svobodou se změnila v horor: Ženu (29) nejspíš znásilnil prodavač občerstvení (ilustrační foto).
Autor: rc - 
13. 8. 2017
16:36

Rozlučka se svobodou se změnila v noc hrůzy! Devětadvacetiletou ženu v noci z pátku na sobotu znásilnili na Hracholuské přehradě. Policie podezírá prodavače občerstvení. 

Měl to být nezapomenutelný večer, ovšem rozlučka se svobodou devětadvacetileté ženy se změnila v horor. Žena se svými kamarádkami vyrazila oslavit poslední večer coby svobodná žena do Transkempu na Hracholuské přehradě. „V násilný čin se sexuálním podtextem se zvrhla rozlučka se svobodou jedné ze skupinky mladých žen v Transkempu na Hracholuské přehradě v noci z pátku na sobotu. Zdravotničtí záchranáři byli k postižené devětadvacetileté ženě volání těsně před čtvrtou hodinou ranní,“ řekl mediální manažer plzeňských záchranářů Vítezslav Sladký serveru tn.cz.

„Napadenou ženu narozenou v roce 1988 si do péče převzali krajští zdravotničtí záchranáři a transportovali ji k ošetření do nemocnice,“ řekl Sladký.

Žen se ujala krizová interventka, která jim poskytla psychologickou pomoc. Policie ze znásilnění podezírá jednoho z prodavačů občerstvení. 

VIDEO: René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu jednoho z nich

Video René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu jednoho z nich - Karel Janeček
1080p 720p 360p

Doporučujeme
voorel ( 13. srpna 2017 18:40 )

LOOOOOL to byla tak vožralá,že neví s kým š u k a l a ?

tramping ( 13. srpna 2017 18:31 )

Jo to tu máme tu americkou "demokracii" a z k u r v e n e j kapitalismus !! Zlatý socialismus a komunisti !!!!

666provas ( 13. srpna 2017 17:49 )

Kdejaký rozumbrada tvrdí že je v lidech strašná zloba a nenávist..! No a divite se? V politice sama krysa zlodejska od Topolánka přes Sobotku po Kalouska a všichni s nima tam. Stále se zdražuje, co podnikatel, to nanažrané hovado bez citu! Všude lež, násilí... omladina nezná nic jiného než fety a chlast a pařby a nataženou ruku! Je to zženšilé a hnusné. Všude samej buzerant a lesba. Faleš kam se člověk podívá! Stát nařizuje hovadiny a trestá ty co trestat nemusí a ty co by trestat měl, nad těma drží ochrannou ruku! Vládne arogance moci ať už v médiích, nebo úřadech. KDE JE POKORA A SLUŠNOST vy kriplove z Blesku a všichni všude ? A pak se divte obyčejném člověku že je znechucen a nenávidí...Všude vládne korupce a bezcitnost! CHCIPNETE VŠICHNI, VÁLKU NA VÁS A MOR!Stačí se kouknout zde na diskutující a je mi na blití vy lidská špíno..

mislivec ( 13. srpna 2017 17:40 )

Rozlučka jak má bejt. Může si snad někdo přát stilovější rozloučení se svobodou?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud