Milionář při běhu ženu pod autobus nesrazil, couvla policie. Má neprůstřelné alibi

Autor: jer - 
12. 8. 2017
19:20

Je to incident, který rozhněval britskou veřejnost, ale viník stále uniká. Běžec na londýnském mostě Putney Bridge záměrně srazil ženu (33) přímo do cesty tradičního dvoupatrového autobusu. Policie kvůli podezření už zadržela amerického milionáře Erica Bellquista (41), jenže teď je vyšetřování zpět na mrtvém bodě, uvedl web britské televize Sky News.

Běžec měl podle záběrů bezpečnostní kamery na mostě v Londýně při běhu schválně srazit ženu pod kola autobusu. Jenže Bellquist byl ve čtvrtek propuštěn. V pátek prostřednictvím svého právníka publikoval prohlášení, že měl „nezvratný důkaz“ o tom, že se v daném čase nacházel v USA.

Následně Bellquist vypadl ze seznamu podezřelých. „Ano, byl vyřazen z vyšetřování. Vyšetřovatelé pokračují v identifikaci běžce, který strčil ženu do silnice,“ uvedla londýnská policie.

K incidentu došlo 5. května v 7:40. Třiatřicetiletá žena přecházela po chodníku most Putney Bridge. Nahrávka bezpečnostní kamery ukazuje, jak k ní přibíhá muž a sráží ji před rozjetý dvoupatrový autobus. Jako zázrakem se žena vyhnula vážnějším zraněním, autobus ji minul.

Video Běž strčil ženu pod auta na silnici - Met Police
720p 360p

Všichni cestující z autobusu okamžitě vystoupili a šli sražené ženě pomoci. Běžec po chvíli běžel znovu přes most v opačném směru. Sražená žena se ho pokusila oslovit, údajně ji ale nevnímal a pokračoval v běhu, uvedla policie.

Doporučujeme
sores ( 13. srpna 2017 10:27 )

Přesně tak, mega opět zabraly. Prachy prostě znamenají svobodu jako u Janouška, klidně si žije doma místo ve vězeňské nemocnici. Odsuzují se jedině ti co nezaplatí!! Hnus!

europa ( 13. srpna 2017 08:12 )

Za peníze si koupil beztrestnost. Je to všude stejný

ladik2015 ( 12. srpna 2017 23:04 )

Když běžel zpátky, měli ho hned zatepla čapnout. Ale divím se že v Anglii kde jsou kamery všude nevědí odkud dotyčný je.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud