Michaela (26) na dálnici smetla policistu Josefa: Byl to její soused

Autor: aba - 
2. 8. 2017
16:17

Velké neštěstí a smutná shoda náhod. I tak se dá označit tragédie, ke které došlo v pondělí 31. července na slovenské dálnici D2. Dopravní policista Josef Štefek tu odkláněl provoz kvůli dokumentování nehody, když ho smetla mladá řidička Michaela (26).

U výjezdu z Lozorna ve směru na Bratislavu se snažil Josef, dopravní policista, manžel a otec, odklonit dopravu tak, aby mohla být nehoda, která se na dálnici stala, zdokumentována. Jenže Michaela (26), která se řítila ve svém autě, se nejspíše nevěnovala řízení a dopravního policistu smetla. 

Podle očitých svědků letěl Josef několik metrů vzduchem. Na místo byl ihned přivolán vrtulník a policistu na místě oživovali. S těžkými zraněními ho převezli do nemocnice, kde bohužel zemřel. Nehoda je o to tragičtější, že oba dva pocházejí ze stejné obce.

Podle serveru pluska.sk pocházejí z nedaleké obce Sekule a žili ani ne dva kilometry od sebe. "Je mi to strašně líto. Josef byl hodný člověk. Skoro jsem tu novinu nepřežila. Michaela však také neměla lehký život. Před několika lety jí zemřela maminka na rakovinu. Určitě to neudělala schválně," pláče vzdálená příbuzná Zdeňka, která znala oba dva.

Smrt Josefa velice zasáhla policisty, kteří s ním pracovali. "Ještě si to ani pořádně neuvědomuju," řekl tichým hlasem jeden z jeho kolegů. Policie už nehodu vyšetřuje. "Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání a na základě dosavadních zjištění vznesl obvinění z přečinu usmrcení vůči Michaele z Malaciek," řekla policejní mluvčí Lucia Mihalíková.

Na jinou tragickou nehodu, při které sedl za volant teprve patnáctiletý chlapec, se podívejte ve videu:

Video Mirek (15) sedl za volant a zabil kamarádku (†17) - TV JOJ
360p

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 3. srpna 2017 06:53 )

deep_ass_flsting :Ženský se mají držet ču.ráka a vařečky a ne se srát za volant. souhlas

carmin ( 2. srpna 2017 20:18 )

článek o Dianě ,bez diskuse ,ovce se rozčilují jak se nemělo zveřejnit ,jak to měla se sexem s charlesem ,ale vůbec neřeší že byla královskou rodinou zavražděna stejně jako její dřívější milenec , ( charles měl také milenku) demokrati zavraždili princeznu Dianu politické vraždy jsou pro fašistické zlo USA a Nato , běžným chováním , kapitalističtí vyvrhelové jsou odporné bestie a vždy byly to nejhorší zlo jaké existuje :jen namátkou z politických vražd : Olof Palme, Aldo Morro, Hugo Chavez, Alexander Dubček, Mahátma Ghándí ,Indira Ghándiová ,Miroslav Ransdorf, Karel Kryl, , J.F.Kennedy, .R.Kennedy, Martin Luther King,MalcolmX, John Lennon, Benazir Bhuttová , a destitisíce dalších kapitalistickým nestvůrám nepohodlných lidí , ani nepotřebují politické procesy ikdyž ty běží neustále viz Manning, Asange, Snowden , demokrati vás prostě zavraždí , vyhodí z práce, zadluží a zničí , jsou tisíckrát horší jako komunisti a hlavně hájí zájmy nejbohatších ,komouši hájili zájmy národa, většiny občanů, proto jsou pro demokratické vrahouny nejhoršími nepřáteli , právě demokrati = kapitalisti vyvolali dvě světové války a stovky lokálních válek ,a vraždí lidi neustále , právě provádějí islamizaci evropy právě USA a NATO založili islámský terorismus, islámský stát, alkajdu i státní terorismus GLADIO , USA a NATO se po vzoru Hitlera dopouštějí okupací bez mandátu OSN ...za což musí být souzeni stejně jako hitlerovské Německo https://www.youtube.com/watch?v=gvsHa78mnlY

jany ( 2. srpna 2017 18:26 )

ten clanek je tak strasne napsanej, ten slovosloed proboha to je hruza

abaron ( 2. srpna 2017 17:58 )

čo si myslela, že starý uskoči ??? má to na doživotie kráva

moiaza ( 2. srpna 2017 17:47 )

Ach, i tady má dnes vyhrazené právo diskutovat pouze velká inteligence. Tak opět jsem bez nároku. Takové inteligenci nerozumím. Nejsem Havlovo dítě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud