Lidská zrůda znásilnila a zabila tříletou holčičku: Při popravě plakal a modlil se za odpuštění

Autor: aba - 
30. 7. 2017
21:41

Ronald Phillips (43) byl ve středu popraven ve státě Ohio za znásilnění a zabití tříleté holčičky. Těsně před smrtí prosil rodinu za odpuštění a modlil se k bohu.

V roce 1993 zaútočil Phillips na tříletou Sheilu Marii, dceru svojí tehdejší přítelkyně. Znásilnil ji a hrubě ji mlátil do hlavy, obličeje a břicha, vláčel ji za vlasy a hodil s ní proti zdi. Svým zraněním dívenka podlehla a Phillips dostal trest smrti.

Tomu se od svého rozsudku zvládnul třikrát vyhnout, když na poslední chvíli podával různé druhy žádostí. Naposledy v roce 2013, když žádal soud o možnost darovat ledvinu své matce. To soud nakonec zamítl a jeho matka zemřela.

I teď se snažil popravu odvrátit s tvrzením, že by mu měl soud prokázat milost, jelikož v době vraždy mu bylo jen devatenáct let. Ani této žádosti ale nebylo vyhověno a Phillips dostal smrtelnou injekci. Před smrtí ještě oslovil přítomné pozůstalé - tetu a nevlastní sestru holčičky kterou zabil, a žádal je o odpuštění.

"Je mi líto, že jste museli tak dlouho žít s ohavností, kterou jsem provedl. Odpusťte mi, jestli na to najdete sílu. Sheila Marie si nezasloužila to, co jsem ji udělal. Teď už je u našeho pána a netrpí. Omlouvám se každému z vás, že musíte žít s takovou bolestí," byla vrahova poslední slova. "Ať mu odpustí bůh. Je mi líto, ale já nemůžu," zněla odpověď tety zavražděné dívky, která popravě přihlížela.

Podle svědků mu z očí kapaly slzy a vypadal, jako by se modlil. Deset minut na to byl mrtvý. Popravčí mu píchnul injekci s kombinací drog, které tlumí bolest a zároveň zastaví srdce. Poprava měla být bezproblémová a Phillips nevykazoval žádné známky bolesti. Pravě s tímto faktorem měli ve státě Ohio problém. V roce 2014 se tam totiž konala poprava Dennise McGuire, který umíral v bolestech skoro půl hodiny. To vyvolalo kontroverzi o nehumánnosti prováděných poprav a bylo třeba najít novou kombinaci léků. Poprava Phillipse byla první od tohoto incidentu.

Jeho posledním jídlem byla velká sýrová pizza s žampiony, dva litry Pepsi, jahodový cheescake, grepový džus a plátek chleba. 

Na jízdu smrti v přímém přenostu se podívejte ve videu:

Video Opilá (18) dívka zabila sestru (†14) při autonehodě. - Liveleak.com
360p

Doporučujeme
repelos ( 31. července 2017 12:15 )

Poděkujme dojčkrávě.

repelos ( 31. července 2017 12:09 )

no,je,asi proto že mají obrovské procento podlidí.kteří nemájí co ztratit.byl jsi tam někdy? v předměstích obrovské slumy,s miliony lidí,negři,hispánci.do Bronxu se i ostřílení poliši bojí. Ale Evropu čekají časem rovněž boje o přežití.

eda22 ( 31. července 2017 11:46 )

V USA je kriminalita výrazně vyšší než v zemích Rady Evropy. Takže trest smrti zjevně žádný odstrašující efekt nemá. Navíc je výrazně dražší než doživotí.

repelos ( 31. července 2017 11:37 )

edo ty blbe-dostala "rozum"? proto je tolik obětí,umučených dětí,ubitých lidí,zastřelených policistů,kteří mají strach střílet,protože ten debilní GIBS je naprosto zbytečný a kontraproduktivní spolek .

repelos ( 31. července 2017 11:30 )

Velký omyl ,že se kdysi nenatočil film,jak nad ránem táhli dva chlapi Olgu Hepnarovou podzemím Pankráce na popravu.povolili všechny svěrače,zvířecí nelidský řev. A ti dva se z toho psychicky hrabali dlouhé roky. A mohl začít festival pro všechny vytipované potenciální vrahy a úchyly. A od rána do večera bych jim to mlátil do palic.Účast povinná. To by ku.rva ubylo umučených dětí,ubitých a před smrtí trpících lidí. Havel,ta nehorázná ožralá ku.rva,zrušil trest snrti,ale statisíce obětí při "humanitárním bombardování" podporoval.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud