Miroslav byl zatčen před dvěma týdny kvůli týrání tříletého syna. Jen co skončil za mřížemi, policistům se přiznal k ještě ohavnějšímu činu. Muž vyšetřovatelům řekl, že zavraždil čtyři lidi. TV JOJ informuje, že šlo o tři ženy a malé dítě (†1,5), podle serveru Pluska.sk má mít na svědomí i jednoho muže.

Kriminalisté ve čtvrtek pročesávali obci Zliechov, která se nachází přibližně 30 kilometrů od českých hranic. Miroslav tu bydlel se svou partnerkou a již zmíněným synem. Muž v řetězech policistům ukázal místo, kde by měly být pozůstatky jeho obětí. Miroslav měl své oběti zabít a pak jejich těla spálit v krbu. Ostatky poté vysypal na přilehlé louce. Kriminalisté nalezené důkazy odvezli na expertizu.

Video
délka: 01:59
360p

Hrůza u českých hranic: Miroslav se přiznal ke čtyřem vraždám. TV JOJ

Slovenská policie zatím případ nijak nekomentovala. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování není možné poskytnout bližší informace,“ uvedl mluvčí policejního prezidia Martin Wäldl.

Místní média spekulují, že mezi oběťmi může být pět let pohřešovaná Monika Benčatová s dcerou Ninkou z obce Handlová u Prievidze. Miroslav měl být její kamarád, ke kterému se nastěhovala. Tehdy devatenáctiletá žena se naposledy 16. června 2012 ozvala matce a pak se po ní slehla zem.

Podle informací TV Markíza měl Miroslav vraždit i v České republice.

Fotogalerie
25 fotografií