Americký konvoj komplikoval dopravu: Havaroval na D5 a brzdil D1

720p360p
Autor: ljš - 
30. 6. 2017
22:46

V den, kdy tisíce Čechů odjíždějí na dovolenou, vyrazil brázdit české dálnice také konvoj americké armády. Hned na dvou místech to bohužel způsobilo značné komplikace v dopravě, což řidiče rozlítilo.

Část konvoje americké armády, který projížděl v pátek večer přes území ČR, měla na dálnici D5 před Prahou vážný problém. Jeden z obrněných transportérů sjel podle agentury Aktu.cz z dálnice do příkopu. Nehoda sice nebyla vážná, dálnici ale zablokovala na jednu hodinu ve směru z Plzně do Prahy.

Obrněný transportér se podařilo pomocí druhého stroje nakonec vyprostit ven. Zapojen musel být i speciální valník, který byl připraven, kdyby transportér nebyl mobilní. Z místa nehody ale nakonec havarovaný stroj odjel po vlastní ose. 

Konvoj ale působil problémy i na už tak přetížené D1, a to před jejím 31. kilometrem. Provoz byl kvůli němu omezen do levého jízdního pruhu. Poztrácel totiž velké dřevěné klíny z nákladu a konvoj musel zastavit. Následně se technika na korbách znovu upevňovala.

V místě se kvůli tomu vytvořila dlouhá kolona aut odjíždějících z Prahy na prázdniny. „Nechápu, že někdo v tak exponovaný den, jako je pátek 30. 6., pustí na rozkopanou D1 500 metrů dlouhý vojenský konvoj,“ řekl Blesk.cz jeden z řidičů.

Doporučujeme
drakulina ( 1. července 2017 22:04 )

Prosím vás, řekněte někdo regovi, patryzánce, zdenkovi, že dnes má hodná zdravotní sestřička zasloužené volno, ale nechala mu na nočním stolku, hned vedle klece prášeček proti debilitě, že si ho měl už dávno vzít. Je to akutní protože už zase tady plandá nesmysly. Je to fakt akutní zdělení...

zkzkz ( 1. července 2017 19:18 )

Ty jsi k*k*t

brezovakroman ( 1. července 2017 19:13 )

Když tady byli rusáci to většině národa vadilo a když jsou tu amíci tak je to OK . Jsme národ trotlů neb cicí vojslka na našem uzemí nepřinaší nic dobrého.

agent700 ( 1. července 2017 13:30 )

Čím víc má člověk potřebu mluvit o druhých, tím víc toho vykecá na sebe. Viď. Hňupe.

tgbg ( 1. července 2017 12:57 )

Nevadí US boys nevadí. Hlavně, že nás chráníte před hladovými a nenažranými r-ušáky!!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud