Dívku (14) znásilnilo šest nezletilých chlapců, pak ji vyhodili z vlaku

Ilustrace
Autor: shp - 
19. 6. 2017
18:05

Peklo na zemi si prožila teprve čtrnáctiletá dívka z indického státu Bihár. V pátek ji unesla skupina šesti nezletilých chlapců, když chtěla jít na WC. Brutálně ji skupinově znásilnili. Pak ji za jízdy vyhodili z vlaku. Dívka měla velké štěstí, že přežila.

Chlapci na dívku zaútočili zrovna ve chvíli, když si odskočila na WC. „Někdo mě chytil zezadu, nasadil mi roubík a zavázal oči. Odvlekli mě do blízkého pole. Bylo jich šest nebo sedm. Poznala jsem dva ze svých sousedů,“ citují Times of India znásilněnou dívku.

Mladá Indka ztratila při útoku vědomí. „Když jsem se probrala, byla jsem ve vlaku. Ti dva, které jsem poznala, mě vyhodili z vlaku a já opět ztratila vědomí,“ dodala. Dívka utrpěla vážná zranění včetně pětinásobně zlomené pánve a ztráty krve.

Když byla nalezena po dvanáctihodinovém pátrání, její noční můra ještě neskončila. Rodina ji odvezla do nemocnice, kde musela ležet 14 hodin na zemi, než ji ošetřili. Ochranka chtěla nestydatě úplatek za to, že jí sežene nemocniční lůžko.

Z hromadného znásilnění si dívka odnesla psychické trauma a 24 stehů. Policie již jednoho z nich dopadla, ale další jsou stále na útěku. Znásilnění i hromadná znásilnění jsou bohužel v Indii častá. 

Záběry z osvobození ženy, kterou v USA držel na řetězu v kontejneru skupinový vrah:

Video Záběry z momentu, kdy policie objevila a po dlouhých dvou měsících osvobodila unesenou Kalu Brown. - Youtube/Mike Hartman
720p 360p

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 20. června 2017 06:50 )

i n do ve jsou necista p...r.a.sata hnus uz to koupani s mrt vo la ma mají blizko k h ned obc anum Cr

eisenbieger ( 20. června 2017 06:00 )

za komousu takovy swinger vyhledavaly prave zeny pohlavaru , pamatuji jak tyhle baby milovaly fikovani na trojku a jakpa drzely pac doma to nemely...rikavalo se, ze cim vetsi estebak tim mensi perko

carmin ( 20. června 2017 05:39 )

každodenní krásy kapitalistického života v kapitalistických rájích rájích

VincenzoMakaluzo ( 19. června 2017 23:26 )

Ja,vona Héla,von takovej brutus seks bejvá něgdy lepčý,neš mlátit něgde beshlavje čů*rákem vo nejblyššý zeť.

VincenzoMakaluzo ( 19. června 2017 23:22 )

Jo,těmdle Ro(so)mákům uš to bunzýruje hnet jak přestanou nosyt plýny.No a to je pak na starím bjelydle veselo a f kumbále visej vot stropu mr*tkoví krápníki.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud