Celé město plné policistů: Ve Slavičíně pátrají po lupičích, kteří ukradli 884 tisíc korun

Autor: sč,bop - 
19. 6. 2017
15:15

Dramatické chvíle prožívají obyvatelé v okolí Slavičína na Zlínsku. Území je plné policistů, kteří pátrají po lupičích. Ti měli údajně dopoledne přepadnout poštu v Horním Srní na Slovensku a byli ozbrojeni. Po zločinu prchli na naše území.

Scény jako z akčního filmu... Policisté pátrají v celém okolí Slavičína po lidech, kteří měli v pondělí dopoledne ozbrojení přepadnout poštu v slovenském Horním Srní. Policie zatím z důvodu stále probíhajícího vyšetřování nezveřejnila k případu žádné detailnější informace. „Mohu jen potvrdit že jde o rozsáhlou pátrací akci s vrtulníkem,“ uvedla mluvčí Monika Kozumplíková.

Pachatelé po ozbrojené loupeži na území Slovenska prchli do České republiky. Zda jde o Slováky, nebo Čechy, není jasné. „Ujeli snad na dvou čtyřkolkách. Zřejmě dobře znali zdejší lesní terén. Mířili k Rokytnici, ale policie jim v tom zabránila, tak to otočili,“ informoval Blesk.cz muž z místa.

Policie pátrá v daném území. „Policii jsem viděl, údajně se lupiči v našem katastru někde ukrývají,“ řekl starosta Rokytnice Antonín Goňa. Cestující v autobusech provázela policejní auta a řidič nesměl nikomu dalšímu zastavit a otevřít.

V současné době po pachatelích pátrá 120 policistů ze tří krajů včetně psovodů a policejních koní. K dispozici je stále vrtulník. Rolníci prohledávají lesy kolem Rokytnice. Muži měli ukrást 34 tisíc euro (cca 884 tisíc korun).

Jedná se o tři muže. Policie s nimi přišla do kontaktu. Utíkali do lesa, nezastavil je ani varovný výstřel. Vyrozuměli jsme starosty okolních obcí,“ Monika Kozumplíková.

Muž přepadl seniorku, kterou chtěl oloupit o její peníze. Nebohá žena však u sebe v době útoku měla jen šest korun.

Video Shrbenou seniorku si vybral za svou oběť muž (26) v brněnském podchodu u hlavního nádraží. Žena přitom u sebe měla pouhých šest korun. - Městká policie Brno
360p 240p

Doporučujeme
tajna1509 ( 19. června 2017 23:42 )

SRANDA JAKO PRACE --- PRED PAR DNY PREPADENI V UHERSKEM HRADISTI 30 MILIONU POLICAJTI POKECALI A ADIE -A NIC SE NEDEJE

Hela1 ( 19. června 2017 18:33 )

Špatně pátrají zloději jsou v Praže na oslavě Klause

rentierskej ( 19. června 2017 17:15 )

přesně! cca 900 tis. kč, 3 maníci a 120 TUPÝCH POLICISTŮ! tak kluci, každý máte 300 klacků, to je malý závdavek; tak si chechtáky užijte!

Desterz ( 19. června 2017 17:06 )

Necelých 900k? K smíchu. Kdyby tak intenzívně policie šla po těch, kteří tuto republiku připravili již o více jak 1600 miliard korun! To by bylo něco! Jenže, malí zlodějíčci se honí, a velcí se naopak policii vysmívají. Takhle funguje ta teorie relativity u nás.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud