Mladý pár z Vizovicka týden pohřešovali: Petrovi teď hrozí 10 let vězení

Autor: ljš - 
31. 5. 2017
14:40

Týden nikdo netušil, co s nimi je. Nalezení Terezy (22) a Petra (27) z Vizovic ale přineslo úlevu jen jednomu z nich. Mladíka policie záhy obvinila ze tří násilných trestných činů, kterých se měl dopouštět právě na své přítelkyni.

Tereza s Petrem zmizeli minulou středu. Dívčina rodina měla o její život velké obavy, protože bez omluvy nepřišla do práce, což nikdy neudělala. Navíc věděli, že se se svým přítelem chystala rozejít.

Po týdnu přišla dobrá zpráva, dvojice byla nalezena. Její přítel ale putoval okamžitě za mříže. Čeho přesně se dopustil, policisté zatím tají. "Zlínští kriminalisté řeší případ sedmadvacetiletého muže, který se dlouhodobě choval nevhodně vůči své přítelkyni. Muž si již za své dlouhotrvající jednání vyslechl od kriminalistů obvinění, a to ze tří trestných činů násilného charakteru. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let," uvedla pouze policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Podle ní se mladý muž k jednání, ze kterého je obviněn, přiznal. "Kriminalisté podali návrh na vazbu, a to z důvodu toho, že by mladý muž dál pokračoval ve stejné trestné činnosti, pro kterou je nyní stíhán. Rozhodnutí soudu budeme znát v průběhu zítřejšího dopoledne," dodala mluvčí.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud