Udusila se! Šokující příčina smrti krásné Magdy v Egyptě

Autor: ljš - 
31. 5. 2017
11:18

Vyskočila z okna, ale zemřela na udušení! Poláci už obdrželi zprávu egyptských patologů o pitvě Magdaleny Zuk (27), která zemřela za podivných okolností v tamním letovisku Marsa Alam. Výsledky ale chtějí přezkoumat.

Podle serveru Fakt.pl lékařská zpráva uvádí, že mladá Polka zemřela na udušení. K němu došlo poté, co vyskočila z okna nemocnice a vážně si poranila hrudník a plíce. Lékaři už bohužel nedokázali dýchání obnovit, a Magda se tak udusila.

Na záběrech z nemocničních kamer je zřejmé, že Magda nebyla před smrtí psychicky v pořádku. Zděšeně pobíhala po nemoci a zdravotníkům se vzpírala. Objevily se proto spekulace, že mohla být pod vlivem drog.

To však zatím není možné potvrdit, protože výsledky toxikologického vyšetření zatím nejsou známy. Hotové nejsou ani testy biologického materiálu, které by mohly potvrdit nebo vyvrátit domněnky, že byla před smrtí znásilněna.

Vše však nasvědčuje tomu, že poté, co před zraky zdravotní sestry vyskočila z okna, dopadla na bok. Prvotní ohledání těla totiž ukázalo, že veškerá zranění měla pouze na levé straně.

Podobně jako v případu Moniky a Klárky Kramných ale ani Poláci na egyptskou pitvu zcela nespoléhají a nařídili vlastní. Její výsledky však zatím známy nejsou, k dispozici by měly vyšetřovatelům být v průběhu příštího týdne.

Magdalena Zuk zemřela během dovolené v Egyptě. Tam měla jet se svým přítelem, ten ale nakonec nemohl odcestovat kvůli neplatnému pasu. Po dvou dnech dívka s domovem přerušila kontakt. Podle svědectví dalších turistů, kteří s ní sdíleli hotel, se začala chovat podivně. Nakonec musela být převezena do nemocnice, kde po skoku z okna zemřela.

Video Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo - Youtube
720p 480p 360p 240p

 

Doporučujeme
balika ( 31. května 2017 17:58 )

Kramná nebyla otrávená a tahle "společnice" fetovala už v Polsku, takže to otvírá úvahu, že jsi blb.

zelvik22 ( 31. května 2017 17:45 )

no možná to bude jak s Kramnou, opět hezká ženská - tamtu otrávili, tuhle zfetovali... asi způsoby místních ctitelů? Tato podivná smrt otvírá úvahy že Kramný to možná vážně neudělal

jjusa ( 31. května 2017 16:30 )

Udusila se a vyskočila s okna,nebo se udusila jak letěla?Egypťané si najdou příčinu a nemusí být ani ramadan jako u Moniky a Klárky.Nedá se jim věřit!!!

balika ( 31. května 2017 14:15 )

Čím? Třeba vlastní krví po pádu z okna.

Hela1 ( 31. května 2017 14:02 )

 čím? Bude soud a odsoudí nějakého Egyptana? To urco ne!!

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud