Podle serveru Fakt.pl lékařská zpráva uvádí, že mladá Polka zemřela na udušení. K němu došlo poté, co vyskočila z okna nemocnice a vážně si poranila hrudník a plíce. Lékaři už bohužel nedokázali dýchání obnovit, a Magda se tak udusila.

Na záběrech z nemocničních kamer je zřejmé, že Magda nebyla před smrtí psychicky v pořádku. Zděšeně pobíhala po nemoci a zdravotníkům se vzpírala. Objevily se proto spekulace, že mohla být pod vlivem drog.

To však zatím není možné potvrdit, protože výsledky toxikologického vyšetření zatím nejsou známy. Hotové nejsou ani testy biologického materiálu, které by mohly potvrdit nebo vyvrátit domněnky, že byla před smrtí znásilněna.

Vše však nasvědčuje tomu, že poté, co před zraky zdravotní sestry vyskočila z okna, dopadla na bok. Prvotní ohledání těla totiž ukázalo, že veškerá zranění měla pouze na levé straně.

Podobně jako v případu Moniky a Klárky Kramných ale ani Poláci na egyptskou pitvu zcela nespoléhají a nařídili vlastní. Její výsledky však zatím známy nejsou, k dispozici by měly vyšetřovatelům být v průběhu příštího týdne.

Magdalena Zuk zemřela během dovolené v Egyptě. Tam měla jet se svým přítelem, ten ale nakonec nemohl odcestovat kvůli neplatnému pasu. Po dvou dnech dívka s domovem přerušila kontakt. Podle svědectví dalších turistů, kteří s ní sdíleli hotel, se začala chovat podivně. Nakonec musela být převezena do nemocnice, kde po skoku z okna zemřela.

Video
délka: 01:49
720p 480p 360p 240p

Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo Youtube

 

Fotogalerie
16 fotografií