U Mikulovic se převrátil kamion s živými slepicemi: Drůbež pobíhala po silnici kolem

U Mikulovic se převrátil kamion: Náklad živých slepic skončil na silnici.
Autor: ČTK - 
18. 5. 2017
16:38

U Mikulovic na Znojemsku ve čtvrtek havaroval kamion převážející živou drůbež, tři lidé se zranili. Škodu vyšetřovatel vyčíslil na zhruba 900.000 korun. Příčinou nehody byla pravděpodobně nepřiměřená rychlost, informovala policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Nehoda se stala kolem 9:30, kamion skončil vedle silnice na střeše. Při nehodě se zranili řidič a jeho dva spolujezdci. Dva z mužů byli převezeni do znojemské nemocnice, jednoho vrtulník transportoval do nemocnice v Brně.

Následky havárie záchranné složky odstraňovaly asi čtyři hodiny, po které byla silnice uzavřená. Z nákladního vozu se totiž vysypaly přepravky s drůbeží. „Zatím nevíme, kolik toho vůz převážel, ani kolik drůbeže přežilo,“ uvedla mluvčí.

U Mikulovic se převrátil kamion: Náklad živých slepic skončil na silnici.U Mikulovic se převrátil kamion: Náklad živých slepic skončil na silnici. | 

Hasiči na místo vyslali speciální vyprošťovací techniku i jednotku vyškolenou na záchranu a odchyt zvěře. Zraněného spolucestujícího z vozu vyprošťovali asi hodinu, uvedl na webu mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Odvoz drůbeže zajistila firma náhradní dopravou.

Podívejte se na video od jiné nehody kamionu:

Video Kuriózní nehoda: Kamion spadl z mostu, řidič vyvázl pouze se škrábanci. - Joj
480p 360p 240p

Doporučujeme
noacojezase ( 18. května 2017 22:26 )

To bude slepic na paprice.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud