S novými šokujícími důkazy přišla soukromá detektivní kancelář Lampart, která už veškeré nashromážděné informace předala policii. Podle jejich zjištění se sedmadvacetiletá Magda Żuk stala obětí mezinárodní zločinecké skupiny, která v Polsku hledá mladé ženy a pak je vysílá do zahraničí jako společnice zámožným boháčům. Detektivům se prý podařilo identifikovat 72 osob zapojených v tomto procesu. Mezi nimi mají být i lidé z egyptských nemocnic.

Magda podle detektivní kanceláře věděla, do čeho jde, ale nemusely jí být známy všechny detaily. Když to zjistila, mohla zpanikařit a chtít z domluvy vycouvat. A této teorii by nasvědčovalo i to, že svému příteli nebrala telefony a pak mu nechtěla říct, co se jí stalo. Jen ho prosila, aby ji ze země dostal. A možná proto ji »umlčeli«.

"Naprosto vylučujene psychickou chorobu či náhlou depresi, která mohla vést k sebevraždě. Až příliš mnoho okolností ukazuje na to, že se ocitla na místě, kde jí to přerostlo přes hlavu. Byla tam pod silným tlakem. Věříme, že byla zavražděna," sdělil prezident detektivní kanceláře Bartosz Flower.

Video
délka: 01:49
720p 480p 360p 240p

Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo Youtube

Fotogalerie
19 fotografií