Magda (†27) jela do Egypta jako společnice pro boháče, tvrdí detektivní kancelář

Autor: lm - 
19. 5. 2017
05:10

V případě záhadné smrti Magdy (†27) v Egyptě se objevily nové šokující důkazy! Mladá Polka se podle těchto informací stutečně měla stát obětí obchodu s bílým masem. Do Egypta mohla být poslána jako společnice pro místního boháče. A když nechtěla poslouchat, tak ji zabili! Policie už dříve potvrdila, že se zabývá i touto teorií.

S novými šokujícími důkazy přišla soukromá detektivní kancelář Lampart, která už veškeré nashromážděné informace předala policii. Podle jejich zjištění se sedmadvacetiletá Magda Żuk stala obětí mezinárodní zločinecké skupiny, která v Polsku hledá mladé ženy a pak je vysílá do zahraničí jako společnice zámožným boháčům. Detektivům se prý podařilo identifikovat 72 osob zapojených v tomto procesu. Mezi nimi mají být i lidé z egyptských nemocnic.

Magda podle detektivní kanceláře věděla, do čeho jde, ale nemusely jí být známy všechny detaily. Když to zjistila, mohla zpanikařit a chtít z domluvy vycouvat. A této teorii by nasvědčovalo i to, že svému příteli nebrala telefony a pak mu nechtěla říct, co se jí stalo. Jen ho prosila, aby ji ze země dostal. A možná proto ji »umlčeli«.

"Naprosto vylučujene psychickou chorobu či náhlou depresi, která mohla vést k sebevraždě. Až příliš mnoho okolností ukazuje na to, že se ocitla na místě, kde jí to přerostlo přes hlavu. Byla tam pod silným tlakem. Věříme, že byla zavražděna," sdělil prezident detektivní kanceláře Bartosz Flower.

Video Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo - Youtube
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
jeto ( 20. května 2017 18:08 )

Smradlavá rádodajko roztahuješ svojí xundu nadarmo, rozdáváš pohlavní nemoce a meleš z posledního. Tebe bych se nedotkl ani chlorovanou tyčí. bleee

dajka123 ( 20. května 2017 12:54 )

Tlustoprdko je(li)to z tvého příspěvku vyzařuje jen prachsprostá závist. Musíš být vážně odpudivá roucha 😉 hlupaňo v Egyptě zemřela i malá Klárka rukama bl.otce, ta taky měla uvolněné mravy? Říkám, to je málo nakopat tě do té tvé vyžrané (_!_)

jjusa ( 20. května 2017 12:07 )

Měla bys vědět že Arab má rád silnější,to spíš Kramný chtěl Klárku vykrmit aby za ní dostal víc.Nedostal nic tak je zlostí zabil a ještě si s oběma užil,proto neměla Monika kalhotky a čekal takovou dobu.

jeto ( 20. května 2017 11:16 )

I to jak Monika nedávala malé najíst a vyčítala jí, že je tlustá, ukazuje jaké záměry s malou měla. Kdovíco Arabům naslibovala možná jen z legrace, že je sejmuli obě. Kramný je nevinen.

jjusa ( 20. května 2017 10:54 )

Co Monika dělala ,jak se ukazovala a kolik měla chlapů a co si psala s muži je jen její věc,mimochodem ty jsi tu korespondenci četla?I kdyby se vystavovala na Václaváku pokud se to Kramnému nelíbilo,měl se rozvést a ne zabíjet.To ho chceš omluvit?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud