V rozestavěném dálničním tunelu se dnes dopoledne stala vážná nehoda. Dvaačtyřicetiletého muže tu při odstřelu zavalily kameny. Podle informací serveru Pluska.sk šlo o manažera, který se měl spolu s kolegy při odstřelu schovat do bezpečí. Při silné explozi se ale uvolnila hornina a muže navíc do hlavy a ruky zasáhl velký kámen.

Kolegové se zavaleného muže snažili vyprostit, ale nebylo to možné. Na místo přijeli hasiči a záchranáři, kterým se zraněného podařilo dostat ven. Muž utrpěl vážná zranění a skončil na ARO ve slovenském Martinu. "Jeho stav je vážný. Bližší informace ještě nevíme, podrobí se důležitým vyšetřením. O jeho aktuálním stavu se dá prozatím těžko mluvit," prozradil pro Plus JEDEN DEN záchranář.

Jde už o třetí nehodu ve zmíněném tunelu za poslední měsíc. V polovině dubna tu zahynula mladá nadějná geodetka Mária (†25). Pracovala tam se svým kolegou a právě prováděla zeměměřičské práce, když ji zabil otáčející se bagr. O dva týdny později se tu vznítily kabely a hasiči museli z hustého dýmu evakuovat 18 pracovníků.

Video
délka: 01:55
480p 360p 240p

Krásnou geodetku Máriu (†25) rozdrtil v tunelu bagr TV JOJ

Fotogalerie
9 fotografií