K těžko uvěřitelné nehodě došlo na dálnici D1 u Vyškova směrem na Prostějov. Zachytil ji na kameru jeden z řidičů, který jel za autobusem. Záběry poté zaslal televizi Prima. "Jestli ten chlapík se buď o ty dveře opřel, anebo to bylo, že tam větrali, nebo byli třeba na záchodě, jak ta auta prostě stávají ve frontě. Já jsem si toho všiml v okamžiku, když on se tam válel nebo se kutálel pod tím autobusem, no vedle toho autobusu," popsal FTV Prima autor videa. 

Cestující pravděpodobně vyvázl bez vážnějších zranění, při nehodě si ale nejspíš pochroumal nohu. Podle svědků mu ji mohl přejet autobus. Muž ale sám vstal a kulhajíc se snažil autobus dohnat. Šofér si totiž patrně ničeho nevšiml a jel dál. Zastavil, až když na něj začali ostatní řidiči troubit.

"Ten chlapík asi byl opilý, celý ten autobus byl zřejmě nějakých lidí, asi jeli na fotbal nebo z fotbalu, nějací fanoušci zřejmě to asi byli," dodal svědek. Z autobusu posléze vyběhli další cestující a zraněnému pomohli zpět. O nehodě nejspíš ani neinformovali policii, protože jihomoravským ani olomouckým policistům incident nikdo podle televize neohlásil.

Video
délka: 01:28
1080p 720p 480p 360p 240p

Z autobusu na D1 vypadl cestující! Řidič si toho ani nevšiml FTV Prima

Fotogalerie
10 fotografií