Magda Zuk odletěla do egyptského letoviska Marsa Alam bez svého přítele. Neměl totiž platný pas a nemohl proto odletět. V turistické destinaci se však stalo něco podivného. Mladá žena se prý měla pokusit o sebevraždu skokem z okna hotelu. Již dříve se ale vyjádřili lékaři, že vše nasvědčuje tomu, že Magda byla z okna vyhozena. V době dopadu na zem totiž byla v bezvědomí.

Po převozu do nemocnice se probrala, byla agresivní a napadala personál. Musela být zpacifikována a spoutána. Pak zničehonic zemřela. Podle lékařů jí selhalo srdce. „Magda k nám dorazila ve vážném, ale stabilizovaném stavu. Její stav se ale náhle zhoršil. Její srdce se zastavilo. Okamžitě jsme začali s resuscitací, ale ta nezabrala,“ řekli lékaři polskému webu Fakt.pl.

Byť byla pitva již provedena, její přesné výsledky vyšetřovatelé dosud nezveřejnili. Uniklo pouze to, že mladá Polka byla při dopadu na zem v bezvědomí. Spekuluje se o tom, že byla zdrogována a znásilněna. To by vysvětlovalo její iracionální a násilné chování. Snaží se někdo něco zakrýt, nebo strážci zákona pátrají po někom, kdo je do tragického konce Magdy zapleten?

Video
délka: 01:49
720p 480p 360p 240p

Záběry z kamer v nemocnici v Egyptě, kde zemřela Magda: Takhle to vypadalo. Youtube

Fotogalerie
16 fotografií