„Kamarádi, kolegové, naši žáci / zákazníci, motorkářský světe... Před pár hodinami nám náhle, neskutečně, nepochopitelně, nespravedlivě... odešel do motorkářskýho nebe náš instruktor, kamarád, brácha...,“ napsali zástupci motorkářské školy, pro kterou Lukáš pracoval, na své stránky.

Na svého kamaráda vzpomínají s velkým obdivem a láskou. „Člověk s obrovským srdcem, férovej chlap a vynikající lektor. Osudnou se mu stala jeho celoživotní vášeň, profese a činnost, do které vkládal tolik budoucnosti... Zůstaneš v našich srdcích po celý život, Luki! Tvoje BNM rodina,“ dodali.

Lukáš S. zemřel při tragické nehodě, která se odehrála ve čtvrtek kolem 17. hodiny u Větrného Jeníkova na Jihlavsku. Při jízdě se dvěma kamarády z neznámých příčin čelně narazil do projíždějícího autobusu.

„Motocyklista následkům těžkého zranění podlehl. Jednalo se o třiatřicetiletého muže, který řídil motocykl KTM 1200. U řidiče autobusu Volvo byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem,“ řekla Rozhlasu policejní mluvčí Dana Čírtková. Kdo nehodu zavinil, zatím není jasné.

Podívejte se na šokující video nehody, kterou motorkář zázrakem přežil:

Video
délka: 01:11
720p 480p 360p 240p

Motocyklista vjel přímo do náklaďáku a explodoval. twitter.com

Fotogalerie
4 fotografie