Verunku (10) cestou z kostela znásilnil pedofil: První slova o prožité hrůze!

Autor: lm - 
11. 5. 2017
12:17

Desetiletá Veronika ze slovenské Oravy si prošla peklem, ze kterého se možná už nikdy nevzpamatuje. Na cestě z kostela ji měl 35letý Marek naložit do auta a odvézt na odlehlé místo, kde ji zbil a sexuálně zneužil. Traumatizovaná holčička poprvé promluvila.

Případ desetileté Veroniky je noční můrou každého rodiče. Děvče bylo minulou středu v kostele, kde se s ostatními dětmi připravovalo na první svaté přijímání. Když mše skončila, holčička se vydala sama domů. Po cestě u chodníku zastavilo červené auto a řidič Veroniku oslovil.

„Nejdříve jí nabízel cigarety a pivo. Dcerka razantně odmítla, tak s tím přestal a navrhl jí, že ji tedy alespoň odveze domů,“ prozradila serveru Pluska.sk s pláčem máma Katarína.

Na Veroniku řidič působil mile a důvěryhodně, tak nakonec svolila. Jenže muž namísto domova holčičku odvezl na odlehlé místo do vedlejší obce. „Tam zastavil, sedl si k ní dozadu a začal ji osahávat po celém těle. Dcerka se musela podvolit jeho sexuálním choutkám,“ popsala nepředstavitelnou hrůzu mladá maminka.

Veronika se snažila bránit, proti dospělému muži ale neměla šanci. „Křičela jsem, prosila, aby mě pustil, ale zbytečně. Byl ke mně velmi arogantní. Začal mě silně fackovat a bít po hlavě,“ doplnila školačka, kterou zážitek viditelně traumatizoval a více ani nedokázala říct.

Hned poté, co ji z auta vysadil, volala Veronika policii. Jenže policista na tísňové lince ji odbyl, protože si myslel, že si z něj dělá srandu. Kvůli tomuto pochybení ho přesunuli na místo pochůzkáře a možná ho vyhodí od sboru úplně. Navzdory tomuto incidentu policisté násilníka rychle vypátrali a Marek skončil ve vazbě. K činu se údajně přiznal, ale s uvalenou vazbou nesouhlasil a podal odvolání. Nyní mu hrozí patnáctiletý trest.

Video Desetiletou školačku někdo znásilnil cestou z kostela. - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 26. května 2017 17:54 )

a ted tam zneuzil 4 letou holcicku mental retard. sluchove postiz.utratit z m r da!

vosavopruz ( 11. května 2017 19:32 )

aha tak Havel pustil pedofily a zločince co bali zavřeni za komunismu. A prej tohle za komunismu nebylo

franta43 ( 11. května 2017 19:27 )

K cizím lidem si děti nesmí nasedat do auta. pokud to nebudou dodržvat pak se budou dít takové věci. je to kruté ale nemuselo se to stát. sama tomu mohla zabránit.

petrmetr ( 11. května 2017 17:37 )

si třeba myslela ze je to hodny strejcek Buh

carmin ( 11. května 2017 17:31 )

agent CIA Havel pustil na amnestii vrahy ,pedofily , zločince,dutohlave a v důsledku toho byli povražděni lidé a znásilněny děti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud