Osmák z Třebíče před školou zbil dívku, která se v bitce zastala kamaráda!

Autor: dce - 
10. 5. 2017
09:50

Případ neuvěřitelného násilí mezi žáky základní školy se odehrál v Třebíči. Jeden z místních osmáků se přímo před školou popral se svým spolužákem. Když se do bitky vložila dívka, začal brutálně napadat i ji. A všichni kolem jen stojí a nikdo bezbrannému děvčeti nepomůže.

Na šokující video upozornil youtuber Pstruh na svém kanálu. Před třebíčskou základní školou se podle všeho odehrál výjev, který šokoval Česko. Parta místních školáků, údajně žáků osmé třídy, se přímo před školou zúčastnila rvačky mezi spolužáky.

Na tom by asi nebylo nic až tak zvláštního, kdyby agresor brutálně nenapadl i stejně starou dívku, která chtěla spolužáka bránit. Mladík dívce zasadil několik ran pěstí, kopanců a nakonec ji povalil na zem. Podle známých se chlapec věnuje bojovým sportům.

Video Osmák z Třebíče před školou zbil dívku, která se v bitce zastala kamaráda - YouTube
1080p 720p 480p 360p 240p

Okolo stojící děti nic nedělají, dívky se nikdo nezastane. Útoky agresivního chlapce ale pokračují a všichni se tváří, jako by to bylo v pořádku.

Podle komentářů na sociálních sítích je útočník mezi svými spolužáky známá firma. Někteří z nich dokonce tvrdí, že si to s ním šli vyřídit domů. "Když za ním dneska přišly děti, tak se rozbrečel a utekl domů. Mlátí holku, ale stejně vyrovnaným klukům se nepostavil, rozbrečel se a zdrhl," napsala jedna z dívek.

Její slova později potvrdil i další mladík: "Dneska jsem byl svědkem toho, jak se ho pár lidí snažilo dostat z bytu... kromě jeho bulení jak želva z toho ale nakonec nic nebylo."

Mladík si nakonec smazal Facebook (a vytvořil nový), předtím na něj ale napsal vysvětlení svého zavrženíhodného chování. "Bylo to tak, že jsem to vůbec nechtěl udělat, opravdu ne, tu holku jsem miloval," začíná zpověď mladého násilníka.

Osmák z Třebíče před školou zbil dívku, která se v bitce zastala kamaráda!Osmák z Třebíče před školou zbil dívku, která se v bitce zastala kamaráda! | 

Jeho vyprávění o zástavě srdce mu dokonce potvrdil na sociálních sítích i další člověk: "Co jsem slyšel u nás v Třebíči, že do dvou roků umře, má prý problém se srdcem. Jeden týpek mu dal facku a on zkolaboval a odvezla ho záchranka."

Jeho chování všichni svorně odsuzují, mnozí nejdou ani daleko pro tvrdá slova. "Tomu klukovi, co uhodil tu holku, bych rozbil hubu přímo na místě," stojí v jednom z umírněnějších komentářů.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
vosavopruz ( 10. května 2017 16:33 )

jasně,Havel může i za to že ho máš malého

ellenic ( 10. května 2017 16:04 )

To vysvětlení je k ničemu, nikdo nemá právo užívat násilí vůči druhému člověku. Posílat si mezi mládeží osobní fotografie obnažených částí těla mi přijde hodně ubohé. Pokud sportují, věnují se svým zájmům, proč ne, ale tohle jasně vypovídá, co lze očekávat . Pokud má problémy se srdcem, tak ať se věnuje něčemu příjemnějšímu a ne mlátit jiného a potom se ještě vyřádit na holce.

zaka ( 10. května 2017 14:05 )

Grázlové se najdou všude ale ta dívka která se zastala kamaráda je obdivuhodná má moji úctu.

wp2t ( 10. května 2017 13:50 )

To je ale hodně divná nemoc, že kolabuje když dostane facku a když on skáče a někoho mlátí pěstí a kope, tak to je vpoho. Ale není sám kdo takovou záhadnou nemoc má, takových je spousta.

Bystrozraky ( 10. května 2017 13:19 )

A kdo to udělá? Všechno je tu zvrhlé. Od tisku až po debilní rodinnou výchovu.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud