Muž na Kroměřížsku ubodal svoji přítelkyni: Nezvládl svou žárlivost?

Vražda na Kroměřížsku, muž ubodal svoji přítelkyni.
Autor: Slávka Červená - 
21. 4. 2017
19:57

K tragédii došlo ve čtvrtek na Kroměřížsku. Podle informací tu měl muž pobodat svoji expřítelkyni, se kterou se týden před incidentem rozešli. Dvojice měla vychovávat dva chlapce ve věku 5 a 7 let, kteří přišli nejen o matku, ale i o otce, který půjde do vězení. 

Byla to absurdní situace. Ve dvoře se konala ten den zabijačka a uvnitř muž vraždil přítelkyni. Asi tři měsíce žila v penzionu v Bezměrově na Kroměřížsku, kde je součástí i restaurace, ve které začala Denisa před měsícem pracovat.

„Denisa byla opravdu hezká. Dělala servírku. On chodil hezky oblečený a choval se bezproblémově,“ řekla majitelka potravin Marta (32). „Ještě dopoledne jsem ho autem svezla do Kroměříže. Co tam dělal, nevím,“ dodala.

Když se ve 13 hodin vrátil, na zápraží restaurace potkal Denisu. Bavila se s mužem (63), který pomáhal při zabijačce. „Po chvíli jsem slyšel křik a vyběhly dvě paní. Ta hrůza se odehrála za kuchyní,“ řekl senior. Antonín měl v ruce nůž a pistoli. Ta údajně nevystřelila, protože se zasekla. Nožem pak přítelkyni brutálně ubodal. Mezi místními se proslýchá, že by mohla být motivem mužova žárlivost.  Policisté rozjeli rozsáhlou akci a asi po dvou hodinách pravděpodobného pachatele dopadli. Kvůli probíhajícímu vyšetřování ale nebude sdělovat žádné bližší informace.

Video Vražda Bezměrov - Slávka Červená
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
tomik007 ( 21. dubna 2017 20:59 )

"ZABIJACKA STEREO"

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa
Články odjinud