Jayden Lavender (14) a jeho snoubenka Jennifer Morrison (15) pláchli s třídenní dcerkou Ariou z nemocnice ve čtvrtek. Dětští milenci se totiž obávali, že jim sociálka dítě kvůli jejich nízkému věku odebere. Policii se naštěstí pár podařilo vypátrat po 16 hodinách. Sociálka jim pak dítě skutečně zabavila.

Rodina se bála, že malou Ariu už nikdy neuvidí. V úterý ale proběhlo krátké setkání, při kterém se dětští milenci se svou dcerou znovu shledali. "Vykouzlilo mi to na tváři úsměv, několik dní jsem se ani neusmál a tohle mě konečně rozveselilo a vím, že i jí to vykouzlilo úsměv na tváři, a hned, jak nás viděla, tak začala plakat," popsal čtrnáctiletý chlapec dojemné setkání.

Policie potvrdila, že mladému páru za jejich kousek nehrozí žádná obvinění. Aria byla v pátek propuštěna z nemocnice, mluvčí ale odmítl sdělit, kde holčička skončila. Dětští milenci tvrdí, že jim sociálka předtím řekla, že jsou "příliš mladí na to, aby mohli rozhodovat o tom, co bude s jejich dítětem".

"Chtěl jsem jen, abychom spolu strávili Velikonoce. Jsme křesťanská rodina, to je jediné, na čem mi záleží. Chodíme do kostela a všechno kolem," vysvětlil Jayden, proč dcerku unesli. "Byla by ze mě dobrá maminka, chci ji doma s námi, v bezpečí. Nechápu, co jsme udělali špatně, s Jaydenem bychom byli skvělí," řekla se slzami v očích Jennifer a razantně odmítla, že by svolila k adopci.

Video: Pomatená žena unesla v Praze holčičku (8): Chránila ji před mimozemšťany

Video
délka: 01:59
480p 360p 240p

Pomatená žena unesla v Praze holčičku (8): Chránila ji před mimozemšťany Policie ČR

Fotogalerie
11 fotografií