Sabina (22) si odběhla ubalit cigaretu: Syn (†3) se jí utopil v potoce

Autor: lm - 
3. 4. 2017
18:41

Teprve 3,5letý chlapeček se utopil v potoce nedaleko prešovské obce Kojatice. Dítě zmizelo z dozoru ve chvíli, kdy si jeho máma Sabina (22) odběhla pro cigarety. Pátrala po něm celá romská osada. Když u potoku našli jeho hračku, věděli, že je zle.

Stačila chvilka nepozornosti a došlo k tragédii. Malý Mirko (†3,5) zmizel z dvorku, když si máma (22) odešla ubalit cigaretu. Mladá žena nevěřila, že by se chlapec dostal daleko. Když se jí ho ale nedařilo najít, zalarmovala rodinu a celou romskou osadu.

Když místní u nedalekého potoka objevili Mirkovu nejoblíbenější hračku – autíčko, tušili, že pátrání neskončí šťastně. Chlapečka našli o kousek dál tváří ve vodě. Zřejmě uklouzl a voda ho strhla. Michal (23) mu hned začal poskytovat první pomoc, chlapce se ale nepodařilo oživit ani přivolaným záchranářům.

Dvaadvacetiletá Sabina je po tragédii zdrcená, Mirko byl její jediné dítě. Po synovi jí navíc nezbylo jiné památky než zmíněné autíčko. Případem se začala zabývat i policie, vyšetřovatel zahájil trestní stíhání pro přečin usmrcení.

Video Matka si odběhla na cigaretu: Syn (†3) se jí utopil v potoce. - TV Joj
480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud