Už téměř čtyři měsíce strachu a beznaděje prožívají blízcí Míši Muzikářové (13). Holčička zmizela patrně cestou do školy 11. ledna ráno. Od té doby ji nikdo neviděl a policii se nepodařilo zajistit žádné spolehlivé důkazy o tom, co se s dívenkou mohlo stát. S přibývajícími dny, kdy je děvče nezvěstné, ale klesá naděje, že bude nalezena živá...

I bez ní jde ale život dál. To potvrzuje i informace, se kterou přišel server Expres.cz. „Zítra jdu na první ultrazvuk a dám ti vědět. Ještě to neví nikdo, ani mamina,“ napsala údajně Eva Muzikářová ve zprávě své kamarádce.

I sám web přiznává, že Evini blízcí jsou nad touto informací skeptičtí – opravdu by Eva takto choulostivou informaci řekla jediné kamarádce, která okamžitě věc předá médiím? „Přijde mi, jako by to byla nějaká hra a Eva se snažila vyzrát nad médii. Jinak to nechápu,“ řekl zdroj.

Míšina matka má být v současné době vyšetřována kvůli svým radikálním a nacistickým názorům. S těmi se ostatně chlubila i na svém prvním profilu na Facebooku. Ten už nyní neexistuje, stejně jako její další profil.

Video
délka: 00:47
1080p 720p 480p 360p 240p

Policie pátrala po Míše v šachtách a bunkrech. Zbyněk Schnapka

Fotogalerie
38 fotografií