Míšina matka je údajně těhotná! Jdu na první ultrazvuk, chlubila se

Autor: dce - 
30. 3. 2017
10:01

Míša Muzikářová je pohřešovaná již od 11. ledna. Policie stále nemá žádné stopy, které by vedly k jejímu nalezení, na případ je navíc uvaleno informační embargo. Její matka nyní šokovala zprávou, kterou přes Facebook údajně poslala své kamarádce.

Už téměř čtyři měsíce strachu a beznaděje prožívají blízcí Míši Muzikářové (13). Holčička zmizela patrně cestou do školy 11. ledna ráno. Od té doby ji nikdo neviděl a policii se nepodařilo zajistit žádné spolehlivé důkazy o tom, co se s dívenkou mohlo stát. S přibývajícími dny, kdy je děvče nezvěstné, ale klesá naděje, že bude nalezena živá...

I bez ní jde ale život dál. To potvrzuje i informace, se kterou přišel server Expres.cz. „Zítra jdu na první ultrazvuk a dám ti vědět. Ještě to neví nikdo, ani mamina,“ napsala údajně Eva Muzikářová ve zprávě své kamarádce.

I sám web přiznává, že Evini blízcí jsou nad touto informací skeptičtí – opravdu by Eva takto choulostivou informaci řekla jediné kamarádce, která okamžitě věc předá médiím? „Přijde mi, jako by to byla nějaká hra a Eva se snažila vyzrát nad médii. Jinak to nechápu,“ řekl zdroj.

Míšina matka má být v současné době vyšetřována kvůli svým radikálním a nacistickým názorům. S těmi se ostatně chlubila i na svém prvním profilu na Facebooku. Ten už nyní neexistuje, stejně jako její další profil.

Video Policie pátrala po Míše v šachtách a bunkrech. - Zbyněk Schnapka
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
sabartnok ( 19. září 2017 23:30 )

A zatím dobrou jsem utahaná a nevidím pořádně co píšu.

sabartnok ( 19. září 2017 23:26 )

Koukám že je toho zas hodně co nestíhám. Co dodat. Gregorky mi je líto měla brzdit. Bulvár by měl mlčet je to smutný a nechutný . Vše ostatní krimi se od Míši liší tím že je pachatel jasný aodsouzený. Oběti nežijí. Kdežto my tu furt pátráme a nevíme nic než tisíc podivných skutečností co krok za krokem rozplétáme jak rybářský vlasec co nejde a nejde srovnat do navjáku. Četla jsem jak 6 skutečností nesedí a všchny se motaj kolem matky. Nechápu jak to mohli odložit když to stále orevřená kniha a nesedí toho mnohem víc. Batoh, věci z něj, mobil, pozdní nahlášení, sperma na dívčině prádle, pohádka, kamery , drogy, ukradený řetízek. Dopisy na rozloučenou ano či ne? Sebevražda dříve a později, atd atd a vokurkáč a kolega co si psal s Míšou. Furt nějaké články bez výsledku a beznadějné mlčení PČR . Vše dohromady odložili jak nedovařený guláš a t si dítě v ohrožení nezaslouží. Ať odkládají ztracený auta kola a penèženky ale NÉ ZTRACENÝ DĚTI!!!!

sabartnok ( 19. září 2017 22:58 )

Sporty moc s vámi a Hafinou cítím. Jestli je dobrý MVDr nezbývá než věřit. Jsem optimista. my máme dobré zkušenosti nedaleko je to klinika kde jsou od 6.00 do 22.00. A kam se na ně hrabou lidský doktoři.

sporty- ( 19. září 2017 21:56 )

Možná cajti v jeho pc nějaké detailové fotky našli, nebo co posílal mejlem, nebo po fb, na prodeje. Naráželi na tiskovce na citlivost ku zveřejnění. PRASÁK a pýčus je to. Podle exifu mohli vyhledat i ty ženské, pochybuju že se dobrovolně přihlásily, i kdyby to byly šlápoty od Dubí.

sporty- ( 19. září 2017 21:34 )

osolko nečekám radu, to jen ventil, ťulinka naše. Druhý pesan je starý, hluchý, snad i blbě vidí (i tady naše stejně tak), u stáří se to dá čekat, ale hafina je mladá, stejně mladá s mým hafo. U nás máme v příbuzenstvu všichni pesany, tak k baráku je to vítané i pro hlídaní, ale jinak jsou to členové rodiny.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud