Expartnerovi píchla injekci a řekla, že do hodiny zemře: Za pokus o vraždu dostala tři roky

Autor: ČTK - 
21. 3. 2017
09:32

Zdravotní sestra Šárka Groerová z Šumperka si za pokus o vraždu svého bývalého přítele definitivně odpyká tříletý podmíněný trest. Proti původnímu rozsudku se odvolala žalobkyně, její kolega však vzal dnes u olomouckého vrchního soudu své odvolání zpět s ohledem na osobnost ženy i okolnosti případu. Zdravotnice podle obžaloby chtěla bývalého partnera zabít prošlou látkou oslabující svalstvo. Ženě původně hrozilo za pokus vraždy 12 až 20 let vězení.

Případ se stal v květnu 2013 v rodinném domě v Dlouhomilově na Šumpersku. Poté, co zdravotnice s praxí na oddělení ARO a JIP muži pod záminkou očkování píchla látku, kterou využívají anesteziologové, řekla mu, že do hodiny zemře. Po aplikaci měl muž dvojité vidění, křeče a problémy s dýcháním. Groerová si vzápětí látku aplikovala sama a snědla lék lexaurin, protože chtěla spáchat sebevraždu. Uvědomila si prý, že udělala hloupost. U soudu se hájila tím, že chtěla muže jen zastrašit, ne zabít.

Případ se před soud dostal až po více než dvou letech. Groerová byla původně obviněna z ublížení na zdraví a nebezpečného vyhrožování, za což by jí hrozily až tři roky vězení. Věc byla nakonec překvalifikována na pokus o vraždu s mnohem vyšší sazbou.

VIDEO: Vynesení rozsudku v jiném případu, tentokrát vražedkyně z Tesca v Praze:

Video Soud vynesl rozsudek v případu vražedkyně z Anděla. Dostala 30 let vězení. - Blesk TV
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
escobar2011 ( 20. května 2017 23:33 )

Jen doufám, že ta můra nebude mít možnost někde dál dělat zdravotní sestru. Je to evidentně trotl a kdo ví kdy jí zase prdne v kebuli a který pacient se jí třeba znelíbí ... A takových kreatur mezi námi běhá ... bohužel.

mrdounberlusconi ( 21. března 2017 10:16 )

to jim jenom vzdycky hrozi vrahouni v Cr to vedi ze tolik nedostanou a vesele se vrazdi dal

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud