Policie pátrá po Katce, která odjela do školy, tam už ale nedorazila

Kateřina Venclová
Autor: aba - 
20. 3. 2017
18:25

Policie ČR aktuálně pátrá po osmnáctileté Kateřině Venclové. Ta měla v pondělí se svým bratrem odjet z Benešova vlakem do Prahy, kam chodí do školy. Tam už ale nedorazila.

Katka má problémy se srdcem, a tak se o ni její maminka velmi bojí. Svoji dceru viděla naposledy v pondělí v půl šesté ráno, když se svým bratrem odcházela na vlak do Prahy, kam chodí do školy. S ním se měla rozloučit ve čtvrt na osm u krčské nemocnice, ale do školy už nepřišla.

Matka jí poslala okolo jedné hodiny odpoledne SMS, ale dívka už nereagovala. Katka už se v minulosti pohřešovala a je pravděpodobné, že pobývá v Praze nebo v Kladně. Dívka je 162 cm vysoká, hubená, s dlouhými vlasy. 

V době odchodu na sobě měla dívka modré džíny, zelenočernou jarní bundu s kapucí, na levé straně na prsou číslo 28, které se olupuje z látky. Dále byla oblečena do modré mikiny s kapucí s knoflíky u krku. Na nohou bílé tenisky zn. Adidas. S sebou by měla mít modrý batoh s učením.

Pokud jste ji někde viděli nebo víte, kde se zdržuje, kontaktujte prosím policii na čísle 158 nebo na jakékoli služebně. 

 

 

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud