Dvanáctiletá Tereza Baniarová z Častkovic nedaleko Nového Města nad Váhom na Slovensku vždycky milovala zvířata. Když ale jednou sedla na kolo s úmyslem zajet do sousedního Podolí, aby nakrmila kočky, nejspíš se jí to stalo osudným. Předpokládá se, že do Podolí už nedorazila. A od té doby se po ní slehla zem.

Dlouhé roky byli vyšetřovatelé bezradní. Pátrání po dnes už dospělé ženě však nikdy nebylo ukončeno. I po letech totiž mohou přijít zásadní informace. A taky přišly... Sousedé až teď vyrukovali s tím, že se malá Terezka stýkala s neznámým dospělým mužem kolem třicítky.

Ten měl navíc jen půl roku po jejím zmizení spáchat sebevraždu oběšením. Kdo byl tento muž a co se vlastně s Terezkou stalo, je však stále nejasné. Policie proto opět oslovila veřejnost, aby pomohla při pátrání po dnes šestadvacetileté Tereze Baniarové a nahlásila policii všechny informace, které by mohly jakkoli pomoci.

Terezka má modré oči a přírodně světle hnědé vlasy. Zvláštním znamením může být obličej poznamenaný jizvou od té doby, co jako malá spadla tváří na koleje, když se svou matkou cestovala vlakem do Trenčína.

Terezka je pohřešovaná už dlouhé roky, nedávno ale zmizela také dvacetiletá Michaela z Prešova. Neviděli jste ji?

Video
délka: 01:40
480p 360p 240p

Pátrání po Michaele TV JOJ