Poslední naděje? Policisté se stále více upínají k areálu bývalé raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Labyrint chodeb a bunkrů prohledávají už minimálně dva týdny. Pracovali zde psovodi i se speciálně vycvičeným psem na hledání mrtvol. Zatím bez úspěchu.

Zatopené prostory měli podle našich informací zkoumat ve čtvrtek i potápěči. Zpočátku to vypadalo, že na místo dorazili pouze psovodi, odpoledne ale přijeli i potápeči od berounských hasičů a začali se sonarem propátrávat blízké vodní plochy.

Míša Muzikářová (13) z Ústí nad Labem zmizela beze stopy 11. ledna ráno po cestě do školy. Pátrat po ní policie začala až později večer, když její matka nahlásila zmizení. V případu stále chybí jakékoli indicie, co se s holčičkou mohlo stát, po téměř dvou měsících je ale stále pravděpodobnější, že se stala obětí trestného činu.

Tomu nasvědčuje i kompletní informační embargo, které bylo k případu vyhlášeno. Policie navíc už využila služeb speciálně vycvičeného psa, který pátrá po mrtvých tělech. Hlavním podezřelým v případu byl Otakar S., který ovšem koncem ledna spáchal sebevraždu. Právě jeho aktivity z minulosti policii přivedli na raketovou základnu...

Video
délka: 00:47
1080p 720p 480p 360p 240p

Policie pátrala po Míše v šachtách a bunkrech. Zbyněk Schnapka

Fotogalerie
105 fotografií