Matka pohřešované Míši Eva M. si pod tíhou kritiky, která se na ni snesla za její neonacistické příspěvky na různých sociálních sítích, založila na Facebooku nový profil. Na něm se, alespoň co se veřejných příspěvků týče, chová daleko zdrženlivěji.

Sdílí především obrázkové citáty, které prozrazují, že stále cítí obrovskou bolest. „Jsou bolesti, na které není lék… Jsou rozhodnutí, která nevrátíš zpět… Jsou vzpomínky, které nikdy nevymažeš… Jsou lidé, na které nikdy nezapomeneš…,“ píše se například v jednom z nich.

Lidé Evu M. po Míšině zmizení kritizovali také kvůli tomu, že na rozdíl od jiných rodičů pohřešovaných dětí odmítla vystoupit v médiích a uzavřela se do sebe. Právě jim zřejmě patří další text, který sdílela o víkendu. „Ti nejsilnější lidé jsou zároveň nejcitlivější. Ti, kteří se nejvíc starají o druhé, obvykle sami takovou péči potřebují. Těm nejlaskavějším lidem často někdo ubližuje. A kdo vypadá šťastný, může se uvnitř hodně trápit. Je dobré podívat se člověku i tak nějak za úsměv. Možná uvidíte, kolik je tam skryté bolesti,“ vzkázala.

Video
délka: 00:58

Tady policie hledá Míšu z Ústí: Raketová základna na Plzeňsku. David Malík

Po Míše Muzikářové pátrá policie od 11. ledna, kdy nepřišla do školy. Z jejího zmizení byl podezřelý partner její matky Otakar S., který následně spáchal sebevraždu. Ani jeho smrt ale k nalezení holčičky nevedla. Policisté po ní v posledních dnech pátrají v areálu bývalé raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Skutečnost, že do akce zapojili psa vycvičeného na hledání mrtvol, ale bohužel do případu nevnáší mnoho naděje.

Klíčové zvraty, důkazy a podezření: Vše o pohřešované Míše Muzikářové najdete ZDE››

Video
délka: 00:47
1080p 720p 480p 360p 240p

Policie pátrala po Míše v šachtách a bunkrech. Zbyněk Schnapka

Fotogalerie
57 fotografií