Řidič upadl za jízdy do bezvědomí: Způsobil vážnou nehodu na D8

Ilustrační foto
Autor: ljš, ČTK - 
8. 3. 2017
09:39

Těžká dopravní nehoda dvou osobních aut uzavřela na 60. kilometru dálnici D8 ve směru na Německo před tunely u Lovosic. Na místě zasahoval vrtulník.

Nehoda se stala po 8:00 u tunelu Radejčín. „Podle našich informací byli dva lidé zraněni, jednoho odvezl vrtulník, druhou osobu sanitka,“ řekl mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan. 

Jeden z řidičů je ve vážném stavu. „Příčinou nehody byl pravděpodobně zdravotní stav jednoho z řidičů, který upadl do bezvědomí, v tomto stavu ho převezl vrtulník do Ústí nad Labem,“ řekl mluvčí záchranky Prokop Voleník. Druhého řidiče převezla sanitka s lehkým zraněním na pozorování do ústecké nemocnice.

Policie odhaduje, že dálnice ve směru na Německo bude uzavřená zhruba do 14:30. Řidiči mohou využít objízdných tras, které fungovaly před otevřením posledního úseku D8 mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem, tedy podél Labe nebo přes Velemín na Teplice.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud